MKTG SR - pasek na kartach artykułów

Straż Miejska w Białymstoku ogłasza nabór do pracy. Jest 10 wakatów. Sprawdź wymagania

Adrian Kuźmiuk
Jeśli chcesz wstąpić w szeregi białostockich strażników miejskich, to masz teraz okazję. Komendant poszukuje dziesięciu aplikantów. Sprawdź jakie wymagania stawiane są przed kandydatami oraz jakie dokumenty trzeba przygotować. Termin składania dokumentów mija 5 lipca 2024 roku.
Jeśli chcesz wstąpić w szeregi białostockich strażników miejskich, to masz teraz okazję. Komendant poszukuje dziesięciu aplikantów. Sprawdź jakie wymagania stawiane są przed kandydatami oraz jakie dokumenty trzeba przygotować. Termin składania dokumentów mija 5 lipca 2024 roku. Straż Miejska w Białymstoku

Funkcje podstawowe wykonywane na stanowisku (zakres zadań):

Zadania w zakresie ochrony porządku publicznego wynikające z ustaw i aktów prawa miejscowego, a w szczególności: ochrona spokoju i porządku w miejscach publicznych, czuwanie nad porządkiem i kontrola ruchu drogowego, zabezpieczanie miejsc zdarzeń.

Wymagania niezbędne:

Kandydat powinien: posiadać wykształcenie co najmniej średnie, obywatelstwo polskie, ukończone 21 lat, uregulowany stosunek do służby wojskowej, cieszyć się nienaganną opinią, korzystać z pełni praw publicznych, nie być skazanym prawomocnym wyrokiem sądu za ścigane z oskarżenia publicznego i umyślnie popełnione przestępstwo lub przestępstwo skarbowe oraz być sprawnym pod względem fizycznym i psychicznym.

Wymagania dodatkowe:

Znajomość kodeksu postępowania w sprawach o wykroczenia, kodeksu wykroczeń, ustawy o strażach gminnych, ustawy o samorządzie gminnym, posiadanie prawa jazdy kat. B, umiejętność nawiązywania kontaktów z ludźmi, dyspozycyjność, praktyczna znajomość samoobrony.

Wymagane dokumenty:

• list motywacyjny,
• kwestionariusz osobowy lub cv,
• oświadczenie kandydata o korzystaniu z pełni praw publicznych,
• oświadczenie o posiadaniu obywatelstwa polskiego,
• oświadczenie kandydata o niekaralności (osoba wybrana do zatrudnienia będzie zobowiązana do przedstawienia oryginału aktualnego „Zapytania o udzielenie informacji o osobie” z Krajowego Rejestru Karnego),
• oświadczenie kandydata o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji o treści:
„Na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27.04.2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) (Dz. U. UE. L. z 2016 r. Nr 119, str. 1) oświadczam, że wyrażam zgodę na przetwarzanie przez administratora, którym jest Komendant Straży Miejskiej w Białymstoku, siedziba: ul. Składowa 11, 15-399 Białystok, moich danych osobowych w celu przeprowadzenia procedury rekrutacji na stanowisko Aplikant. Powyższa zgoda została wyrażona dobrowolnie zgodnie z art. 4 pkt. 11 RODO”
• kserokopia świadectwa ukończenia szkoły,
• kserokopia dokumentu potwierdzającego uregulowany stosunek do służby wojskowej (wpis w książeczce wojskowej o przeniesieniu do rezerwy lub zaświadczenie z WKU),
• zaświadczenie lekarskie o zdolności do zajęć z wychowania fizycznego z elementami siłowymi oraz przechodzenia sprawdzianów w tym zakresie (wystawione przez lekarza sportowego),
• kserokopie innych dokumentów potwierdzających posiadane umiejętności i wiedzę.

Uwaga! Kandydat, który zamierza skorzystać z uprawnienia, o którym mowa w art. 13a ust. 2 ustawy z dnia 21 listopada 2008r. o pracownikach samorządowych (Dz. U. z 2022 r. poz. 530) jest obowiązany do złożenia wraz z dokumentami kopii dokumentu potwierdzającego stopień niepełnosprawności.

Termin i miejsce składania dokumentów:

Dokumenty w zaklejonych kopertach należy składać do dnia 05.07.2024 r.
Na kopercie należy umieścić imię i nazwisko oraz dopisek „Nabór na wolne stanowisko urzędnicze- aplikant”.

Miejsce: Straż Miejska w Białymstoku, ul. Składowa 11 p. 310 (Kadry),
tel. (85) 8696753.

Warunki pracy na zajmowanym stanowisku:

Pierwsza umowa o pracę zawarta będzie na czas określony do 12 miesięcy. Praca w systemie zmianowym w porze dziennej i nocnej.

Informacje dodatkowe:

W miesiącu poprzedzającym datę upublicznienia ogłoszenia wskaźnik zatrudnienia osób niepełnosprawnych w jednostce, w rozumieniu przepisów o rehabilitacji zawodowej i społecznej oraz zatrudnianiu osób niepełnosprawnych, wynosił poniżej 6%.

Uwagi

  • Kandydaci spełniający wymagania niezbędne, zostaną powiadomieni telefonicznie o terminie dalszej rekrutacji. Numer telefonu należy zawrzeć w kwestionariuszu osobowym lub cv.
  • Dokumenty, które wpłyną niekompletne lub po upływie wskazanego terminu, nie będą rozpatrywane.
  • Dokumenty aplikacyjne po zakończonym postępowaniu rekrutacyjnym zostaną zniszczone.
emisja bez ograniczeń wiekowych
Wideo

Szokująca oferta pracy. Warunkiem uczestnictwo w saunie

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Dołącz do nas na X!

Codziennie informujemy o ciekawostkach i aktualnych wydarzeniach.

Obserwuj nas na X!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!