Sokoły. Wypadek na trasie Szczuczyn - Stawiski. Cztery osoby poszkodowane [ZDJĘCIA]

td
Do groźnego wypadku doszło w sobotę około godz. 22 na trasie Szczuczyn - Stawiski w okolicach miejscowości Sokoły. Audi wypadło na łuki drogi i dachowało.

Służby zostały powiadomione o zdarzeniu o godz. 22.13. Na miejsce udały się trzy zastępy strażaków, policja oraz ZRM.

Prawdopodobnie kierujący samochodem osobowym marki audi na łuku drogi stracił panowanie nad autem i zjechał do rowu.

Wypadek na DK19. Samochód dachował niedaleko skrętu do miejscowości Zawistowszczyzna

W samochodzie podróżowały 4 osoby - wszystkie samodzielnie opuściły pojazd, jednak wszystkie zostały zabrane do szpitala.

Na miejscu zdarzenia pracowały JRG Grajewo, OSP Szczuczyn, ZRM oraz Policja.

Zawistowszczyzna. Wypadek na DK 19 między Czarną Białostocką...

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Dołącz do nas na Twitterze!

Codziennie informujemy o ciekawostkach i aktualnych wydarzeniach.

Obserwuj nas na Twiterze!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera

Pirat drogowy w Lublinie

Materiał oryginalny: Sokoły. Wypadek na trasie Szczuczyn - Stawiski. Cztery osoby poszkodowane [ZDJĘCIA] - Gazeta Współczesna

Komentarze 4

Komentowanie artykułów jest możliwe wyłącznie dla zalogowanych Użytkowników. Cenimy wolność słowa i nieskrępowane dyskusje, ale serdecznie prosimy o przestrzeganie kultury osobistej, dobrych obyczajów i reguł prawa. Wszelkie wpisy, które nie są zgodne ze standardami, proszę zgłaszać do moderacji. Zaloguj się lub załóż konto

Nie hejtuj, pisz kulturalne i zgodne z prawem komentarze! Jeśli widzisz niestosowny wpis - kliknij „zgłoś nadużycie”.

Podaj powód zgłoszenia

G
Gość

następny durny pirat

G
Gość
19 stycznia, 12:11, Gość:

Wedle raportu Europejskiej Agencji Leków (EMA) Polska zajmuje 5 miejsce w rankingu krajów, które faszerują mięso antybiotykami. Tendencja jest wzrostowa.

Dane EMA dotyczą lat 2010-2017. Ogółem w Europie sprzedaż antybiotyków do celów hodowlanych spadła o 20%. Tymczasem w Polsce, w porównaniu do okresu analizowanego wcześniej przez EMA, zwiększyła się aż o 28%.

19 stycznia, 13:52, Gość:

Ja mam Audi w TDI jestem panem każdej wsi śmierdzę gnojem i jestem kawbojem!!!! Z pad ulomzy

I do tego z Warszawy ha ha bo ulomza leży pad Warszawa

G
Gość
19 stycznia, 12:11, Gość:

Wedle raportu Europejskiej Agencji Leków (EMA) Polska zajmuje 5 miejsce w rankingu krajów, które faszerują mięso antybiotykami. Tendencja jest wzrostowa.

Dane EMA dotyczą lat 2010-2017. Ogółem w Europie sprzedaż antybiotyków do celów hodowlanych spadła o 20%. Tymczasem w Polsce, w porównaniu do okresu analizowanego wcześniej przez EMA, zwiększyła się aż o 28%.

Ja mam Audi w TDI jestem panem każdej wsi śmierdzę gnojem i jestem kawbojem!!!! Z pad ulomzy

G
Gość
19 stycznia, 12:10, Gość:

Na kilogram masy zwierząt wykorzystano 55x więcej antybiotyków niż w Norwegii, 4x niż w Danii, 3x niż w Holandii i 2x niż w Niemczech.

Analizom poddano 31 krajów. Przed Polską jest Cypr, Hiszpania i Włochy, a pierwsze miejsce zajęły Węgry. Najzdrowsze mięso produkuje się w Norwegii i Islandii.

A to dotyczy mięsa baraniego,czy też obejmuje cielaki i trzode chlewna z audi?

Wróć na poranny.pl Kurier Poranny
Dodaj ogłoszenie