Siatkarze Ślepska Malow Suwałki zagrają z liderem PlusLigi Jastrzębskim Węgiel

W pierwszym meczu w tegorocznych rozgrywkach PlusLigi Ślepsk Malow Suwałki przegrał z Jastrzębskim Węgiel 0:3 Lucyna Nenow
Jastrzębski Węgiel to obecnie najlepsza polska drużyna klubowa. W środę zespół awansował do finału Ligi Mistrzów, jest liderem PlusLigi. I właśnie Jastrzębski Węgiel jest najbliższym rywalem Ślepska Malow Suwałki. Mecz 27. kolejki PluisLigi rozegrany zostanie w Suwałki Arena w niedzielę, 24 marca o godz. 17.30.

Do zakończenia rundy zasadniczej PlusLigi pozostały już tylko cztery kolejki spotkań. W najbliższym meczu podopieczni trenera Dominika Kwapisiewicza zagrają z liderem rozgrywek, trzykrotnym mistrzem Polski Jastrzębskim Węgiel. W tegorocznym sezonie suwalczanie pokazują, że w starciach z silnymi rywalami prezentują się bardzo dobrze i mogą przez dłuższy czas grać jak równy z równych, a jak przegrywają to po walce.

Z Jastrzębskim Węgiel bardzo trudno będzie o korzystny wynik, a ugranie choćby jednego seta będzie dla podopiecznych trenera Kwapisiewicza sukcesem. Dodajmy, że w dotychczasowych dziewięciu spotkaniach z Jastrzębskim Ślepsk Malow Suwałki wygrał zaledwie trzy sety.