MKTG SR - pasek na kartach artykułów

Rozdano nagrody za osiągnięcia sportowe (zdjęcia)

Michał Kruk
Najlepsi sportowcy z okolic Bielska Podlaskiego
Najlepsi sportowcy z okolic Bielska Podlaskiego
Najlepsi sportowcy i trenerzy otrzymali nagrody i wyróżnienia za wybitne osiągnięcia sportowe w 2012 roku o znaczeniu ponadlokalnym.

[galeria_glowna]

Wyróżnieni trenerzy
Wyróżnieni trenerzy

Wyróżnieni trenerzy

Trenerzy i sportowcy odebrali nagrody pieniężne, pamiątkowe puchary oraz dyplomy od burmistrza miasta Bielsk Podlaski. To dzięki sportowcom miasto Bielsk Podlaski staje się rozpoznawalne na mapie sportowej kraju.

-Wyniki sportowców nie przychodzą same. Najważniejsza jest ciężka praca, a także czas poświęcony na wielogodzinne treningi. Uzyskane nagrody i wyróżniania mają zdopingować zawodników i trenerów do dalszej pracy - mówił zastępca burmistrza miasta Bielsk Podlaski Jan Radkiewicz.

Wśród nagrodzonych znaleźli się tacy, którzy uprawiają sporty drużynowe jak i indywidualne. Nagrody pieniężne powędrowały do zawodników, trenerów drużyn i trenerów zawodników indywidualnych, bez których nie byłby możliwe uzyskiwane wyniki przez najlepszych sportowców Bielska Podlaskiego.

W końcowej klasyfikacji w sporcie szkolnym gmin miejskich i miejsko-wiejskich województwa podlaskiego za rok szkolny 2011/2012 miasto Bielsk Podlaski zajęło pierwsze miejsce. Pamiątkowy puchar Marszałka Województwa Podlaskiego odebrał Burmistrz Miasta na dorocznym podsumowaniu sportu szkolnego w Białymstoku.

Czytaj e-wydanie »

Zaplanuj wolny czas - koncerty, kluby, kino, wystawy, sport

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Dołącz do nas na X!

Codziennie informujemy o ciekawostkach i aktualnych wydarzeniach.

Obserwuj nas na X!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!
Wróć na poranny.pl Kurier Poranny