Regulamin konkursu sms-owego "Kabaret Grzegorz Halama Oklasky"

Redakcja

§1 Postanowienia ogólne
1. Organizatorem Konkursu są Media Regionalne Sp. z o. o. z siedzibą 00-838 Warszawa, ul. Prosta 51, II oddział w Białymstoku, Wydawca "Kuriera Porannego".
2. Czas trwania konkursu ustala się na okres od 26 lutego 2013 r. godz. 12:00 do 27 lutego 2013 r. godz 14.00.

§2 Udział w konkursie
1. W Konkursie mogą brać udział pełnoletnie osoby fizyczne z wyłączeniem pracowników Organizatora ich małżonków, rodzeństwa i rodziców.
2. Przystąpienie do Konkursu i akceptacja postanowień regulaminu następuje poprzez wysłanie wiadomości SMS o treści kab. na numer 72466 Koszt jednego SMS to 2, 46 zł z VAT.
3. W odpowiedzi na zgłoszenie uczestnictwa, każdy Uczestnik Konkursu otrzymuje wiadomość SMS z treścią pytania konkursowego.
4. Zadaniem Uczestnika jest udzielenie poprawnej odpowiedzi w jak najkrótszym czasie od momentu otrzymania pytania. Wiadomość SMS z odpowiedzią na pytanie należy przesłać na nr 72466 W treści wpisując kab.A, lub B Koszt jednego SMS-a to 2,46 zł z VAT.
5. Wiadomość SMS może być wysłana jedynie z telefonu komórkowego. Wiadomości SMS wysłane za pomocą komputera nie biorą udziału w Konkursie.
6. Z jednego numeru telefonu może nastąpić zgłoszenie do Konkursu tylko jednego uczestnika.
7. Każda osoba, która wyśle minimum jednego SMS-a konkursowego, wyraża zgodę na otrzymywanie od Organizatora informacji handlowych.
8. Spośród wszystkich prawidłowych odpowiedzi, Organizator wybierze 10 odpowiedzi przesłanych w najkrótszym czasie liczonym od momentu wysłania przez Organizatora do Uczestnika Konkursu SMS-a z pytaniem konkursowym, a chwilą otrzymania przez Organizatora SMS-a zwrotnego z poprawną odpowiedzią i nagrodzi ich nadawców.

§3 Nagrody
1. 10 biletów na występ Kabaretu Grzegorza Halamy, który odbędzie się 7.03.2013 o godz. 19:30 w Teatrze Dramatycznym im. Aleksandra Węgierki w Białymstoku.
2. Nagrody będą do odebrania przez laureatów Konkursu do dnia 6 marca 2013 r.
w Biurze Ogłoszeń Kuriera Porannego przy ul. Św. Mikołaja 1 (parter).
3. Do laureatów po zakończeniu Konkursu na numery telefonów, z których wysłano prawidłowe odpowiedzi, wysłane będą SMS-y z informacją o zwycięstwie w konkursie.
4. Organizator nie ponosi odpowiedzialności za niezrealizowanie przez Uczestników zobowiązań określonych w regulaminie na skutek działań lub zaniechania operatorów sieci telekomunikacyjnych.

§4 Postępowanie reklamacyjne
1. Reklamacje należy zgłaszać pisemnie, listem poleconym na adres: Kurier Poranny, ul. św. Mikołaja 1, 15-419 Białystok lub pocztą elektroniczną na adres: wioleta.wilinska@mediaregionalne.pl.
2. Do rozstrzygania reklamacji powołana jest Komisja Sprawdzająca. Decyzja Komisji jest ostateczna.
3. Termin rozstrzygnięcia reklamacji wynosi 14 dni od daty jej wpłynięcia do Organizatora. O jego rezultacie składający reklamację zostanie niezwłocznie powiadomiony listem poleconym.
4. Nie podlegają rozparzeniu reklamacje niezawierające danych osoby zgłaszającej oraz opisu powstałego problemu.

§5 Ochrona danych osobowych
1. Dane osobowe uczestników głosowania są przetwarzane przez organizatora wyłącznie w celu i zakresie niezbędnym dla przeprowadzenia głosowania, to jest w celu identyfikacji uczestnika plebiscytu, wydania nagród i ewentualnie publicznego podania imienia, nazwiska i miejscowości zamieszkania osób nagrodzonych, nie dłużej niż przez okres przeprowadzania plebiscytu i do przedawnienia ewentualnych roszczeń.
2. Organizator będzie przechowywał dane osobowe w sposób zgodny z obowiązującymi przepisami, w tym w szczególności zabezpieczy je przed udostępnieniem osobom nieupoważnionym, zabraniem przez osobę nieuprawnioną, przetwarzaniem z naruszeniem ustawy oraz zmianą, utratą, uszkodzeniem lub zniszczeniem.
3. Organizator konkursu nie będzie przekazywał danych osobowych innym podmiotom.
4. Podanie danych osobowych jest dobrowolne. Jednakże nie podanie danych osobowych niezbędnych do kontaktu lub weryfikacji osób nagrodzonych w plebiscycie może prowadzić do odmowy przyznania prawa do nagrody lub odmowy jej wydania.

§6 Postanowienia końcowe
1. Organizator nie ponosi odpowiedzialności za ewentualne nieprawidłowości w połączeniach telefonicznych (w tym SMS-owych) i za przypadki wykonania połączeń przez osoby nieuprawnione. Organizator nie będzie weryfikował danych wskazanych przez osobę biorącą udział w konkursie z danymi abonenta telefonu komórkowego, z którego wykonane zostało połączenie. Organizator nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wszelkie nieprawidłowości powstałe w powyższym zakresie.
2. Organizator nie ponosi odpowiedzialności za wady ukryte przedmiotów stanowiących nagrody w konkursie.
3. Podatek od nagród w konkursie pokrywa zdobywca nagrody, zgodnie z obowiązującymi przepisami.
4. Deklarując wzięcie udziału w konkursie, w sposób przewidziany niniejszym regulaminem, uczestnik wyraża zgodę na postanowienia niniejszego regulaminu, w tym na przetwarzanie swoich danych osobowych w celach marketingowych przez Organizatora i zobowiązuje się do przestrzegania niniejszego regulaminu.
5. Organizator zastrzega sobie prawo do dokonania modyfikacji w postanowieniach regulaminu. W takim przypadku zobowiązany jest niezwłocznie podać informacje o tych zmianach na stronie internetowej.
6. Numer infolinii: +48 22 312 18 52.
7. Nadawca SMS-a staje się automatycznie uczestnikiem konkursu.
8. Oddanie głosu przez uczestnika konkursu jest równoznaczne ze złożeniem przez niego oświadczenia, iż wyraża on zgodę na postanowienia niniejszego Regulaminu.
9. Uczestnik konkursu poprzez wysłanie SMS-a zamawia wiadomość informacyjno-reklamową organizatora, sponsora plebiscytu i lub partnerów reklamowych organizatora. Wysyłanie wiadomości na dany numer telefonu może być zablokowane po wysłaniu e-maila na adres: spam@m2a.pl, w tytule wiadomości: stop +numer telefonu.
10. W przypadku, gdy uczestnik nie jest zainteresowany otrzymywaniem wiadomości SMS od Organizatora może wysłać bezpłatną wiadomość sms na numer 80555 o treści: SPAMSTOP.

FLESZ: Kiedy będzie wiosna? Zwierzęta dają sygnały.

Wideo

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych”i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Komentarze

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i obowiązują na niej polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi firmy Google. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

Podaj powód zgłoszenia

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu.
Dodaj ogłoszenie

Wykryliśmy, że nadal blokujesz reklamy...

To dzięki reklamom możemy dostarczyć dla Ciebie wartościowe informacje. Jeśli cenisz naszą pracę, prosimy, odblokuj reklamy na naszej stronie.

Dziękujemy za Twoje wsparcie!

Jasne, chcę odblokować
Przycisk nie działa ?
1.
W prawym górnym rogu przegladarki znajdź i kliknij ikonkę AdBlock. Z otwartego menu wybierz opcję "Wstrzymaj blokowanie na stronach w tej domenie".
krok 1
2.
Pojawi się okienko AdBlock. Przesuń suwak maksymalnie w prawą stronę, a nastepnie kliknij "Wyklucz".
krok 2
3.
Gotowe! Zielona ikonka informuje, że reklamy na stronie zostały odblokowane.
krok 3