Regionalny Puchar Polski. Awanse Lambady Choroszcz i Turośnianki Turośń Kościelna

Marek Zakrzewski
W środę odbyły się dwa kolejne mecze Regionalnego Pucharu Polski. Do II rundy awansowały zespoły Lambady Choroszcz i Turośnianki Turośń Kościelna

Lambada Choroszcz spotkała się z amatorską drużyną Kabareczi Białystok i po 22 minutach przegrywała 0:2. Sygnał do odrabiania strat dał swoim golem Damian Bruliński. W drugiej połowie Cezary Chrościcki i w ostatniej minucie Przemysław Sobolewski zdobyli dla Lambady bramki na wagę awansu do II rundy Regionalnego Pucharu Polski. W innym meczu Turośnianka Turośń Kościelna wygrała na wyjeździe z Bocianem Boćki 3:2.

Wyniki środowych spotkań
Bocian Boćki - Turośnianka Turośń Kościelna 2:3 (1:2).
Bramki: 0:1 Adam Łukaszuk 14, 1:1 Andrzej Orzechowski 25, 1:2 Adam Łukaszuk 32, 2:2 Marcin Turkowicz 77, 2:3 Jakub Czaczkowski 89.

Lambada Choroszcz - Kabareczi Białystok 3:2.
Bramki dla Lambady zdobyli: Damian Bruliński 37, Cezary Chrościcki 62, Przemysław Sobolewski 90