krk, Krzysztof Kawa,aip
Polska - Senegal bramki i gole online. Gdzie obejrzeć skrót meczu? Sprawdź wynik i obejrzyj powtórkę bramki Krychowiaka Bartek Syta
Polska - Senegal 1:2. KONIEC MECZU. POLACY PRZEGRYWAJĄ W PIERWSZYM MECZU GRUPY H Z SENEGALEM 1:2. Jednego gola podczas meczu Polska - Senegal strzelił Krychowiak. Niestety o jednego gola za mało. Zobacz gole, bramki, powtórkę meczu online youtube.

Polska - Senegal bramki i gole online. Gdzie można obejrzeć skrót spotkania na youtube, facebook, SPORT.TVP.PL?

Kiepsko rozpoczął mecz Arkadiusz Milik. W środku boiska dwukrotnie zagrał piłkę wprost pod nogi Senegalczyków. Kapitan Robert Lewandowski próbował podnieść go na duchu, bijąc brawo, ale chwilę później, gdy pojedynki zaczął przegrywać Łukasz Piszczek, zrobiło się naprawdę nieciekawie. Rywale z Afryki ruszyli ośmieleni do ataku i po kolejnej z akcji zdobyli gola. Wprawdzie strzał zza pola karnego nie był najwyższych lotów, ale usiłujący go zablokować Thiago Cionek kompletnie zmylił stojącego w bramce Wojciecha Szczęsnego i Senegalczycy objęli prowadzenie.

Mundial 2018. Polska - Senegal 1:2. Takich błędów robić nie wypada [Bramki, wynik, skrót meczu, twitter]

Po przerwie na boisko wszedł Jan Bednarek, zastępując Jakuba Błaszczykowskiego, który w pierwszej połowie sygnalizował kontuzję. Przeszliśmy w defensywie na ustawienie z trzema stoperami: Michał Pazdan, Jan Bednarek i Thiago Cionek, a Łukasz Piszczek zajął miejsce w pomocy Błaszczykowskiego.

W drugiej połowie Polacy wreszcie ruszyli. Bliski powodzenia był Lewandowski, którego Senegalczycy musieli powstrzymać nieprzepisowo przed polem karnym, a potem bramkarz z trudem poradził sobie z jego strzałem z wolnego. Z drugiej strony boiska groźnie uderzał też Sadio Mane, ale piłka odbiła się od pleców jednego z polskich obrońców.

Biało-Czerwoni zaczęli grać z rozmachem, po jednym z dośrodkowań w znakomitej sytuacji znalazł się Piszczek, lecz źle trafił w piłkę i ta poleciała obok słupka.

I wtedy doszło do prawdziwego nieszczęścia. Zdezorientowany Bednarek zbyt późno zareagował na odegranie Grzegorza Krychowiaka, piłkę przejął M’Baye Niang i, mijając Szczęsnego, posłał ją do pustej bramki. Na nic zdały się protesty Polaków, którzy uważali, że Senegalczyk, który przez chwilę przebywał poza linią boczną, nie powinien brać udziału w tej akcji.

Polakom grało się ciężko. Zapewnienia Adama Nawałki, że jego piłkarze są bardzo dobrze przygotowani do turnieju, nie znajdywały potwierdzenia na boisku Spartaka. Jednak gol Krychowiaka w ostatnich minutach meczu dał nadzieję choć na remis.

Białystok. Strefa Kibica w Białymstoku. Mecz Polska - Senegal. Kibice dopingują naszych piłkarzy