MKTG SR - pasek na kartach artykułów

Podlaskie Targi Pracy. Zakończyła się kolejna edycja Targów. Pracodawcy spotkali się z przyszłymi pracownikami

Jakub Wróblewski
Jakub Wróblewski
Kolejna edycja Podlaskich Targów Pracy za nami.
Kolejna edycja Podlaskich Targów Pracy za nami.
Wiele ciekawych ofert zatrudnienia można było znaleźć na Podlaskich Targach Pracy, które w pierwszy weekend wiosny odbywały się w białostockiej galerii Atrium Biała. W dniach 24-25 marca pracodawcy mieli szanse znaleźć nowych pracowników. Natomiast przyszli pracownicy mogli porównać oferty pracy.

Podlaskie Targi Pracy

Wydarzenie to Kurier Poranny i Gazeta Współczesna zorganizowały kolejny raz. Nasza inicjatywa za każdym cieszy się sporym zainteresowaniem, zarówno po jednej, jak i drugiej stronie. Dużym atutem targów jest możliwość osobistego spotkania pracownika z pracodawcą. Targi są świetną opcją dla osób zarówno poszukujących nowej pracy, jak również dla osób, które chcą zmienić miejsce zatrudnienia.

Jestem na początku mojej drogi zawodowej. Myślę, że organizacja targów pracy w takiej formie jest świetnym pomysłem. Można zobaczyć dużo ciekawych rzeczy. Porównać sobie poszczególne oferty - powiedział nam Przemysław.

Osoby, które wzięły udział w targach podkreślały bogatą ofertę wystawców. Prac szukali młodzi, starsi, a nawet osoby z zagranicy.

Rozglądam się za pracą w Polsce. Jestem z Ukrainy. Bardzo chciałbym znaleźć tutaj pracę. Takie wydarzenia są ważne. Mogę poznać oferty. Wszyscy pracodawcy są pomocni. Super wydarzenie. Mam nadzieję, że znajdę po targach pracę - powiedział pan Siergiej.

Każda zainteresowana osoba została poinformowana o wolnych etatach, charakterze pracy oraz o warunkach zatrudnienia, począwszy od typu umowy, po dodatkowe benefity pracownicze. Część osób przyszło na targi już z gotowymi CV.

Zostawiliśmy kilka swoich CV. Zaraz kończymy szkołę. Dlatego już myślimy o przyszłości. Porównujemy oferty. Następnie wybierzemy najlepszą. Targi są świetną sprawą firmy wychodzą do ludzi. Super, że są otwarci na młodych ludzi, stażystów, dopiero po szkole - mówił Tobiasz Wiśniowiecki.

Pracodawcy zadowoleni z efektów Podlaskich Targów Pracy

W Podlaskich Targach Pracy wzięły udział zarówno przedsiębiorstwa, jak i służby mundurowe. Wszyscy podkreślają, że podczas Targów spotykają masę osób zainteresowanych podjęciem pracy.

W Podlaskich Targach Pracy udział wzięli:

 • Mlekovita
 • SaMASZ
 • KAN
 • PZU
 • PGE Dystrybucja
 • West Rock
 • Pronar
 • Służba Więzienna
 • Wojskowe Centrum Rekrutacji w Białymstoku
 • Komendy Wojewódzka Policji w Białymstoku
 • Straż Graniczna
 • Greenko
 • Suwalska Specjalna Strefa Ekonomiczna

Przedsiębiorstwo Pronar już po raz kolejny bierze udział w Podlaskich Targach Pracy.

Tegoroczne targi były owocne. Ciągle podchodziły do nas osoby zainteresowane podjęciem pracy. Zostawiają swoje CV, także zauważamy pozytywny efekt spotkań z zainteresowanymi. Bierzemy udział już w kolejnych Podlaskich Targach Pracy. Po każdej edycji mamy odzew - podkreśliła Marta Zubrycka specjalista ds. rekrutacji w firmie Pronar.

Przedsiębiorstwo WestRock dostarcza innowacyjne rozwiązania w zakresie opakowań.

Jesteśmy bardzo zadowoleni z targów. Część osób pytało się już o konkretne oferty pracy. Wpłynęło kilka CV na stanowiska, na które potrzebujemy pracowników. Uważam, że jest to jedna z lepszych odsłon targów - zaznaczyła Katarzyna Olempiejuk-Kucharska specjalistka do spraw HR z firmy WestRock.

Na targach obecna była również Mlekovita, czyli największa grupa mleczarska w Europie Środkowo-Wschodniej.

Zainteresowanie jest ogromne. Przyszliśmy tutaj z dużą ofertą. Cieszymy się, ponieważ mamy spory odzew. Część zainteresowanych osób złożyło swoje CV. Forma targów jest naprawdę świetna. Możemy wyjść do naszych przyszłych pracowników - mówił Przemysław Alkowski z Mlekovity.

Więcej informacji o wystawcach Podlaskich Targów Pracy i ich ofercie rekrutacyjnej można znaleźć w Specjalnym Dodatku

Czytaj też:Podlaskie Targi Pracy w piątek cieszyły się wielkim zainteresowaniem. Na spotkania z pracodawcami zapraszamy też w sobotę do Atrium Biała

emisja bez ograniczeń wiekowych
Wideo

Grecy będą pracować 6 dni w tygodniu

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Dołącz do nas na X!

Codziennie informujemy o ciekawostkach i aktualnych wydarzeniach.

Obserwuj nas na X!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Wróć na poranny.pl Kurier Poranny