Przedstawimy m.in. największe firmy regionu według przychodów za rok 2016, Menedżera Roku 2016, a gościem specjalnym konferencji przed galą Podlaskiej Złotej Setki Przedsiębiorstw będzie Paweł Motyl.

Kim jest Paweł Motyl? Najlepiej ujmuje to rekomendacja, jaką wystawiła naszemu gościowi Katarzyna Rutkowska, prezes firmy AC SA (patrz niżej). Wystąpienie Pawła Motyla rozpocznie konferencję, która 24 listopada poprzedzi galę tegorocznej edycji Podlaskiej Złotej Setki Przedsiębiorstw. Poświęcone będzie „Sztuce podejmowania decyzji”.

Na konferencji będziemy także m.in. rozmawiać o praktyce prowadzenia ekspansji zagranicznej przez polskie firmy, o wykorzystaniu w przedsiębiorstwach nowych technologii, problemach związanych z sukcesją i Employer Brandingu (budowaniu marki firmy jako „pracodawcy z wyboru”). I nawiązując do tej ostatniej problematyki, na konferencji zaprezentujemy także efekty tegorocznej edycji konkursu o tytuł Najlepszego Pracodawcy.

Laureata nagrody głównej w tym konkursie uhonorujemy już na wieczornej gali rankingu Podlaska Złota Setka Przedsiębiorstw w Teatrze Dramatycznym w Białymstoku. Przedstawimy też wtedy największe (pod względem przychodu) firmy regionu w kategorii firma duża, średnia i mała. Poznamy przedsiębiorstwo, które awansowało najwyżej i to, które zadebiutowało, a także najdynamiczniejszą Firmę Roku.

Po raz ósmy przedstawimy również Menedżera Roku 2016 - przypomnijmy, że kandydatów zgłaszali przedstawiciele organizacji okołobiznesowych regionu. Spośród ośmiu nominowanych (patrz zdjęcia) przedsiębiorcy wybrali... Kogo, powiemy 24 listopada.
Więcej na www.zlotasetka.podlaskie.pl

Rekomendacja
Katarzyna Rutkowska, prezes AC SA:

]

Pawła Motyla poznałam w 2009 r. jako wykładowcę często przeze mnie wybieranych programów menedżerskich w ICAN Institute (wydawca polskiej edycji Harvard Business Review). To świetny i elektryzujący mówca i pasjonat, doskonale przygotowany, kompetentny i doświadczony ekspert z obszaru efektywnego przywództwa, podejmowania decyzji, zarządzania talentami i modelowania kultury organizacyjnej. Dwudniowe spotkania z nim zawsze mijały niepostrzeżenie (ani chwili nudy), zmuszały do myślenia, a jego słowa na długo pozostawały w pamięci.
Paweł Motyl jest też autorem znakomitej książki „Labirynt. Sztuka podejmowania decyzji”, która szybko stała się bestselerem i jest lekturą obowiązkową każdego menedżera w obecnie tak dynamicznie zmieniającym się świecie „nowej normalności”.

Serdecznie polecam spotkanie z człowiekiem, który należy do intelektualnej czołówki światowych trenerów i doradców biznesu. To fantastyczna okazja, by skorzystać ze wspaniałej inspiracji i konkretnych narzędzi i rekomendacji podanych w rzetelny i praktyczny sposób, które przydadzą się nie tylko w zawodowym, ale i osobistym życiu.