Nauczyciel na medal 2018. Za nami uroczysta gala [ZDJĘCIA, WIDEO]

Akcja specjalna
Wojciech Wojtkielewicz
Udostępnij:
To był nie tylko plebiscyt pełen emocji, ale i rekordów! O tytuł Nauczyciela na Medal ubiegało się prawie 800 najlepszych pedagogów z województwa. Wczoraj ich nagrodziliśmy.

Dużo cierpliwości trzeba mieć, by wykonywać ten zawód. Doceniam to. Doceniam również współmałżonków nauczycieli. Wiem, o czym mówię, bo moja żona również wykonuje ten zawód - uśmiechał się na uroczystej gali Jarosław Jabłoński, redaktor naczelny „Kuriera Porannego” i „Gazety Współczesnej”.

Zobacz też:Za badania, granty i dydaktykę... Rektor UMB wręczył nagrody [ZDJĘCIA]

Wczoraj w Wyższej Szkole Finansów i Zarządzania w Białymstoku, która była partnerem naszego plebiscytu, odbyła się piękna gala, podczas której nagrodziliśmy najlepszych, najsympatyczniejszych, najbardziej charyzmatycznych nauczycieli z Podlasia. Wybraliśmy również najlepszą szkołę publiczną i niepubliczną.

- Nikt u nas nie głosował na rozkaz, a jednak rodzice, uczniowie i przyjaciele szkoły poparli i zadbali o to, żebyśmy to pierwsze miejsce zajęli - żartowała Kamilla Przechodzień, dyrektorka LO CSM w Białymstoku, czyli niepublicznej szkoły roku.

- Ze wszystkimi wyzwaniami radzimy sobie - jak widać - na medal! - dodała Agnieszka Krokos, Nauczyciel na Medal klas IV-VIII i gimnazjum.

WIDEO Z GALI NAUCZYCIEL NA MEDAL 2018:

Wideo