MKTG SR - pasek na kartach artykułów

Nagrodzimy Superfirmy. Bo działają nie tylko dla zysku. I robią więcej niż wymaga prawo

Maryla Pawlak-Żalikowska [email protected]
W tym roku ponownie - poza Superfirmami - zostaną przyznane nagrody w kategorii Kapitalny Przedsiębiorca. Na zdjęciu laureaci z roku ubiegłego (wskazani przez powiatowe urzędy pracy).
W tym roku ponownie - poza Superfirmami - zostaną przyznane nagrody w kategorii Kapitalny Przedsiębiorca. Na zdjęciu laureaci z roku ubiegłego (wskazani przez powiatowe urzędy pracy). Archiwum
Nie tylko wielkie korporacje mogą realizować projekty z zakresu społecznej odpowiedzialności. Pokażmy to kolejny raz

Od sześciu lat zapraszamy do naszego rankingu firmy z wszystkich zakątków województwa, a kapituła wybiera liderów powiatów. To unikalny w skali kraju sposób promocji społecznej odpowiedzialności biznesu. Zdajemy sobie bowiem sprawę, że w wielu miejscach województwa firmy-pracodawcy-inwestorzy pełnią ogromną rolę w życiu miejscowych społeczności czy oddziałują na środowisko lub konsumentów.

Uwaga: w tym roku po raz  pierwszy wprowadzamy dodatkową kategorię w naszym rankingu. Otóż wszystkie banki spółdzielcze, niezależnie od swojej siedziby, od tego roku rywalizują w jednej kategorii. Najlepszy bank spółdzielczy, który otrzyma najwyższą liczbę punktów, zostanie wyróżniony tytułem "Bank Superodpowiedzialny".

Partnerem merytorycznym Superfirm 2015 jest Wyższa Szkoła Finansów i Zarządzania w Białymstoku.

Ranking - już po raz trzeci - organizujemy wraz z Wojewódzkim Urzędem Pracy w Białymstoku. Dlatego poznamy nie tylko firmy, które w swoich powiatach wyróżniają się działaniami zgodnymi z zasadami społecznej odpowiedzialności biznesu (im przyznamy tytuły Superfirm), ale także poznamy ludzi, którzy najlepiej w 2014 roku wykorzystywali fundusze z Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki. Wskażą ich Powiatowe Urzędy Pracy z woj. podlaskiego, a uhonorowani będą tytułami Kapitalnych Przedsiębiorców.

Przy okazji prezentujemy projekty - inwestycje w ludzi - które zostały sfinansowane z pieniędzy Europejskiego Funduszu Społecznego.
Jednym z nich jest Partnerstwo lokalne na rzecz zatrudnienia przyjaznego rodzinie. Liderem przedsięwzięcia jest Izba Rzemieślnicza i Przedsiębiorczości w Białymstoku. - Celem Projektu jest wypracowanie i wprowadzenie do codziennej praktyki firm rozwiązań służących godzeniu życia zawodowego z życiem rodzinnym. A my staramy się jeszcze promować działania prowadzone w tym kierunku w najmniejszych nawet przedsiębiorstwach województwa - wyjaśnia sedno tej inicjatywy Jacek Hordejuk, dyrektor IRiP . - Promujemy stosowanie elastycznego czasu pracy, prowadzimy szkolenia pomagające matkom w znalezieniu zatrudnienia.  

Zapraszamy wszystkie firmy z województwa podlaskiego do udziału w rankingu Superfirmy

Uwaga: żeby wziąć udział w 6. edycji Superfim należy wypełnić ankietę zgłoszeniową. Jest ona dostępna w załączniku obok tego tekstu. Wypełnioną ankietę prosimy przesłać najpóźniej do 15 maja na adres  [email protected]

Ankieta może być także przesłana w formie:

* papierowej na adres: Gazeta Współczesna, ul. Św. Mikołaja 1, 15-419 Białystok

* faksem na numer: 85 748 96 20

W razie potrzeby proszę o kontakt pod numerem: 85 7489 552

Regulamin rankingu znajdziecie Państwo klikając tutaj

b

 

emisja bez ograniczeń wiekowych
Wideo

Strefa Biznesu: Inflacja będzie rosnąć, nawet do 6 proc.

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Dołącz do nas na X!

Codziennie informujemy o ciekawostkach i aktualnych wydarzeniach.

Obserwuj nas na X!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera
Wróć na poranny.pl Kurier Poranny