MKTG SR - pasek na kartach artykułów

Nad ulicę Kilińskiego wrócą kolorowe parasolki

Andrzej Kłopotowski
Andrzej Kłopotowski
Parasolki na ulicy Kilińskiego
Parasolki na ulicy Kilińskiego Jakub Sadkowski
Miasto szuka firmy, która zainstaluje – a później zdejmie – znad ulicy Kilińskiego kolorowe parasolki. Zainteresowani mają kilka dni na złożenie ofert. Termin mija 11 czerwca.

To będzie kolejny sezon, gdy nad fragmentem ulicy Kilińskiego – od strony Kościelnej – zawisną kolorowe parasolka. Na razie stoi to stelaż do ich eksponowania. To metalowa konstrukcja, zamocowana na stałe do ulicy. Ostatnio znajdowały się tu ozdoby świąteczne. Teraz wróci letnia dekoracja.

Firma, która wygra przetarg ma opiekować się parasolkami do listopada. Założenie jest takie, że będzie mieć dwa tygodnie – od podpisania umowy - by zamontować barwne ochrony przed słońcem, a później będzie musiał ajet zdjąć do 15 listopada. Miasto zastrzega, że możliwe jest skrócenie okresu eksponowania dekoracji.

ZOBACZ TAKŻE: Biało-czerwone parasolki nad ulicą Kilińskiego

Parasolki na ulicy Kilińskiego w Białymstoku

O zlecenie mogą starać się firmy, które należycie wykonały „co najmniej 1 usługę montażu dekoracji lub iluminacji ulicznej o wartości min. 15 000,00 zł brutto, do wykazu należy załączyć dowody określające czy te usługi zostały wykonane należycie, przy czym dowodami, o których mowa, są referencje bądź inne dokumenty sporządzone przez podmiot, na rzecz którego usługi zostały wykonane, a jeżeli Wykonawca z przyczyn niezależnych od niego nie jest w stanie uzyskać tych dokumentów - oświadczenie Wykonawcy.”

Parasolki to jedna z atrakcji na Kilińskiego. Obok nich stanęła jeszcze rzeźba „Obietnica” autorstwa Michała Jackowskiego. Przy ulicy działają jeszcze galeria Marchand, DK Śródmieście i Muzeum Wojska. Kilińskiego jest popularną trasą spacerów między rynkiem a pałacem Branickich.

emisja bez ograniczeń wiekowych
Wideo

Strefa Biznesu: Ceny złota na nowym, historycznym poziomie

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Dołącz do nas na X!

Codziennie informujemy o ciekawostkach i aktualnych wydarzeniach.

Obserwuj nas na X!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera
Wróć na poranny.pl Kurier Poranny