Moc wspaniałych emocji na początku wielkiego Plebiscytu Medycznego HIPOKRATES 2022

Akcja specjalna Plebiscyt Medyczny HIPOKRATES 2022
Przez ostatnie tygodnie nasi Czytelnicy i internauci zgłaszali pracowników ochrony zdrowia do nagród w wielkim Plebiscycie Medycznym HIPOKRATES 2022. W środę, gdy rozpoczęło się głosowanie, które wyłoni laureatów, media społecznościowe zalała fala pozytywnych emocji. Zobacz, jak pacjenci, bliscy i lokalne społeczności wspierają medyków w plebiscycie.

Od pracowników ochrony zdrowia oczekujemy, aby byli nie tylko fachowi, ale także cierpliwi, sympatyczni, pełni empatii i kultury osobistej. Tacy właśnie lekarze, pielęgniarki i położne oraz farmaceuci zostaną nagrodzeni w Plebiscycie Medycznym HIPOKRATES. Kandydatów do nagród nominują, a później laureatów wybiorą Ci, którzy najlepiej znają medyków - ich pacjenci. Patronem plebiscytu jest Narodowy Fundusz Zdrowia, a patronem ogólnopolskiej gali także Ministerstwo Zdrowia.

Już sama nominacja do nagrody jest wyróżnieniem i powodem do dumy - takie słowa najczęściej pojawiają się w postach publikowanych przez zgłoszonych do akcji pracowników ochrony zdrowia. Zaskoczeni, dumni i wdzięczni chwalą się listami nominacyjnymi w mediach społecznościowych, publikują zdjęcia oraz specjalnie przygotowane na tę okoliczność grafiki, a do swoich pacjentów kierują podziękowania za uznanie ich codziennej pracy:

Wyrazy poparcia od pacjentów
i lokalnych społeczności

Za serce chwyta także to, co dzieje się w komentarzach pod postami. Już na starcie plebiscytu doskonale widać zaangażowanie lokalnych społeczności - tych samych, które aktywnie uczestniczyły w zgłaszaniu kandydatów do tytułu Hipokrates Roku. Nie brakuje wyrazów sympatii, dobrych emocji, uznania oraz wdzięczność i słów podziękowania za codzienną pracę:

Niektórzy postanowili wziąć sprawy we własne ręce i zadbać o to, by ich znajomi i użytkownicy lokalnych stron lub grup dowiedzieli się o nominacji dla zaufanego lekarza czy pielęgniarki. To piękne przykłady zaangażowania i organizacji mieszkańców oraz szacunku, jakim cieszą się pracownicy ochrony zdrowia:

Na rodzinę i przyjaciół
zawsze można liczyć

W mediach społecznościowych znaleźć można również wiele przykładów wsparcia ze strony rodzin oraz przyjaciół osób, które zostały nominowane do tytułu Hipokrates Roku:

Warto zauważyć, że poza niezwykłą wartością emocjonalną, takie posty mają oczywiście także niezastąpioną wartość informacyjną. Każdy lajk, komentarz lub udostępnienie, które się pod nimi pojawiają, sprawiają, że zwiększa się zasięg posta. Oznacza to, że post z informacją o udziale kandydata w plebiscycie zobaczy więcej osób.

Głosy pomagają zdobywać
także pracodawcy

Szpitale, przychodnie, gabinety i apteki publikują posty, w których z dumą informują o wyróżnieniach dla swoich pracowników i specjalistów. Publikacje pojawiają się nie tylko w mediach społecznościowych, ale również na stronach internetowych:

Nasi Czytelnicy wyróżnią jednak nie tylko pracowników, ale także placówki medyczne - szpitale oraz gabinety i przychodnie. Te również chętnie dzielą się informacją o wyróżnieniu w plebiscycie i dziękują za zaufanie, a nawet organizują facebookowe wydarzenia oraz konkursy z nagrodami dla zaangażowanych pacjentów:

Gratulacje od kolegów
po fachu

Nie tylko pacjenci, bliscy czy pracodawcy wspierają nominowanych w naszej akcji pracowników ochrony zdrowia. Do gratulacji dołączają się także ich koledzy z pracy, pielęgniarki, położne, lekarze, którzy na co dzień widzą, ile trudu i emocji nominowani wkładają w wykonywaną pracę. Jak nikt inny wiedzą też, ile daje im ona satysfakcji, dlatego oni także proszą o wsparcie dla swoich współpracowników:

Szeroki odzew we wszystkich
mediach społecznościowych

Nasza akcja odbiła się szerokim echem we wszystkich mediach społecznościowych, a więc posty informujące o nominacjach, jak i liczne gratulacje pojawiły się nie tylko na Facebooku, ale także na Instagramie, Twitterze czy na portalu LinkedIn:

Wszystkim nominowanym do nagrody w Plebiscycie Medycznym HIPOKRATES 2022, gratulujemy i życzymy wielu głosów!

KLIKNIJ i przejdź
do głosowania w akcji
HIPOKRATES 2022

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Dołącz do nas na X!

Codziennie informujemy o ciekawostkach i aktualnych wydarzeniach.

Obserwuj nas na X!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Materiał oryginalny: Moc wspaniałych emocji na początku wielkiego Plebiscytu Medycznego HIPOKRATES 2022 - Echo Dnia Świętokrzyskie

Wróć na poranny.pl Kurier Poranny