Młodzi pływacy Juvenii Białystok zdobyli sześć medali w Ciechanowie

W XXII Grand Prix Ciechanowa młodzi pływacy MKS Juvenii Białystok zdobyli sześć medali.

Pływacy MKS Juvenia Białystok wystartowali w swoich pierwszych zawodach w tym roku i to od razu z sukcesami. W XXII Grand Prix Ciechanowa wywalczyli w mocnej konkurencji sześć medali: 2 srebrne i 4 brązowe. Zainteresowanie zawodami było bardzo duże, zgłosiło się 549 zawodników z 40 klubów z Polski.

Dwa krążki zdobyła Julia Brzozowska w kategorii 13 lat i młodsi. Julia w wyścigu na dystansie 100 metrów st. motylkowym była druga, a w wyścigu na 100 m st. grzbietowym zajęła trzecie miejsce. W tej samej kategorii Oliwia Klim zajeła trzecie miejsce w wyścigu na dystansie 200 metrów st. grzbietowym.

W kategorii do lat 12 Klaudia Szkiłądź Klaudia na dystansie 50 m stylem grzbietowym była trzecia.

Ponadto w kategorii 14 lat Norbert Bernacki był drugi w wyścigu na dystansie 200 metrów, a Weronika Radziszewska zajeła trzecie miejsce w rywalizacji na 200 mestrów st. klasycznym.