MISTRZOWIE MOTORYZACJI Ważne informacje dla kandydatów

  MISTRZOWIE MOTORYZACJI Ważne informacje dla kandydatów

  Akcja specjalna MISTRZOWIE MOTORYZACJI

  Aktualizacja:

  Polska

  Aktualne wyniki głosowania, informację o terminach i nagrodach oraz regulamin plebiscytu można znaleźć pod adresem:

  www.poranny.pl/moto


  www.wspolczesna.pl/moto


  KONIECZNIE PRZEŚLIJ ZDJĘCIE LUB LOGO!

  Na liście wyników głosowania, przy imieniu i nazwisku mechanika, instruktora lub taksówkarza albo przy nazwie warsztatu, szkoły jazdy lub korporacji taxi może być umieszczone zdjęcie lub logo. To bardzo ważne! Dzięki temu można zdobyć więcej głosów, bo osoby chcące oddać głos łatwiej rozpoznają i wyszukują swoich faworytów.

  KLIKNIJ i prześlij zdjęcie


  ROZSZERZONA PREZENTACJA KANDYDATA

  Klikając na kandydata na liście wyników głosowania można przejść do prezentacji kandydata. Poza podstawowymi informacjami może się w niej znaleźć wiele informacji. Ta prezentacja zależy od Ciebie! Możesz tam umieścić linki do strony internetowej, strony lub profilu na Facebooku, podać kontaktowy numer telefonu dla klientów, możesz też dodać więcej zdjęć i rozszerzony opis. Dzięki temu można się pełniej zaprezentować głosującym i ułatwić im kontakt.

  To znakomita, bezpłatna promocja! W czasie trwania plebiscytu prezentacje kandydatów oglądają tysiące internautów.

  KLIKNIJ i edytuj swoją prezentację  JAK ZDOBYWAĆ GŁOSY

  Przede wszystkim o udziale w plebiscycie warto poinformować klientów. Z pewnością chętnie oddadzą głosy. Można wysłać im pocztą elektroniczną lub za pomocą komunikatora link do artykułu z wynikami głosowania.

  W SERWISIE FACEBOOK

  Najlepsza i najskuteczniejsza jest aktywność w serwisie Facebook. Dzięki niej można zdobyć bardzo dużo głosów w krótkim czasie.

  Na Facebooku warto:
  • opublikować na własnym profilu i na fanpage'u firmy post z informacją o nominacji. Warto zamieścić w nim instrukcję głosowania.
  • opublikowany post z pewnością szybko zyska wiele lajków i komentarzy. Warto dziękować za gratulacje i lajkować komentarze. Dzięki temu post wyświetli się u większej liczby osób.
  • na czas trwania plebiscytu warto też zmienić tło na profilu lub fanpage'u
  • warto publikować na Facebooku posty związane z plebiscytem np. dziękując za oddane głosy, informując o miejscu w rankingu
  • można też udostępniać posty o plebiscycie, które będą publikowane na fanpage'u Kuriera Porannego i Gazety Współczesnej.
  • na Facebooku można też utworzyć wydarzenie związane z udziałem w plebiscycie i zaprosić do niego znajomych lub fanów. To jedyny sposób, aby poinformować wszystkich o głosowaniu.


  MATERIAŁY PROMOCYJNE DLA NOMINOWANYCH

  Dla wszystkich kandydatów biorących udział w plebiscycie przygotujemy bezpłatne materiały promocyjne - grafiki do publikacji na Facebooku i plakaty, a dla taksówkarzy także ulotki zachęcające do głosowania (do samodzielnego wydrukowania).

  KLIKNIJ i pobierz materiały promocyjne


  Możesz też zamówić dodatkowe materiały promocyjne.

  KLIKNIJ i zamów dodatkowe materiały promocyjne  PUBLIKACJE W GAZECIE I W INTERNECIE

  Liderów rankingów będziemy prezentować w internecie w serwisach www.poranny.pl i www.wspolczesna.pl oraz www.naszemiasto.pl, na naszych fanpage'ach na Facebooku oraz w drukowanym wydaniu gazety.

  MOŻESZ PRZESŁAĆ WIADOMOŚĆ DO GŁOSUJĄCYCH

  W czasie trwania głosowania do osób, które oddają głosy, trafiają SMS-y informujące o przebiegu plebiscytu. Przypominają one np. o tym, kiedy kończy się głosowanie, informują, na którym miejscu jest kandydat, na którego oddano głos, a także o publikacjach związanych z plebiscytem.

  Możesz bezpłatnie, za naszym pośrednictwem, przesłać wiadomość do wszystkich, którzy oddali głosy. W sprawie wysłania takiej wiadomości należy skontaktować się dzwoniąc pod podany poniżej numer telefonu, lub wysłać treść takiej wiadomości e-mailem na podany poniżej adres.

  Informacji o akcji udziela Joanna Nowik
  - tel. 505 496 942 (pon. - pt. w godz. 9-16),
  e-mail: [email protected]
  Regulamin akcji  Jeszcze raz gratulujemy nominacji i życzymy wielu głosów!

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Poranny.pl poleca

  Wideo