KS Wasilków – Tur Bielsk Podlaski 1:2 (zdjęcia)

(jan)
KS Wasilków – Tur Bielsk Podlaski 1:2
KS Wasilków – Tur Bielsk Podlaski 1:2 jan
W sobotnim meczu podlaskich czwartoligowców w Wasilkowie miejscowy KS przegrał z Turem Bielsk Podlaski 1:2 (0:2).

Gospodarze stracili pierwszego gola już w 12. minucie po błędzie swoich obrońców, którzy przed własnym polem karnym wyłożyli piłkę Karolowi Kosińskiemu. Jeszcze przed przerwą Tur podwyższył na 2:0 po trafieniu Piotra Kosińskiego, który wykorzystał zamieszanie w polu karnym gospodarzy. Po przerwie błąd Patryka Siduna w wyjściu do wysokiej piłki dośrodkowanej w pole karne wykorzystali zawodnicy z Wasilkowa, a konkretnie Paweł Nalewajko, z bliska wpychając futbolówkę do siatki.

Wasilków, 1.4.2017 – IV liga

KS Wasilków – Tur Bielsk Podlaski 1:2 (0:2)

Bramki: 0:1 – 12’ K. Kosiński (bez as.), 0:2 – 42’ P. Kosiński (as. K. Kosiński), 1:2 – 79’ Naliwajko.