Koszykówka. Tur odpadł z play-off

Mariusz Rapucha nie zagra w finale play-off II ligi
Mariusz Rapucha nie zagra w finale play-off II ligi archiwum
Tur Bielsk Podlaski nie zagra w finale play-off II ligi. Stało się tak po porażce bielszczan 77:84 z UMKS Kielce.

By myśleć o przedłużeniu marzeń na finał podopieczni Andrzeja Sinielnikowa musieli zwyciężyć. Tymczasem od początku bielszczanie grali słabo, a ich skuteczność w połowie drugiej kwarty spadła poniżej 25 procent. Dopiero od 18 minuty i wyniku 24:36 gospodarze wzięli się do roboty. Pościg przyniósł efekt na trzy minuty przed końcem, kiedy najpierw po trójce, a potem rzucie wolnym Mariusza Rapuchy było 73:73.

Niestety, decydujące fragmenty należały do kielczan. Gracze Tura faulowali, ale ich rywale nie mylili się z rzutów wolnych i zwyciężyli zasłużenie.