MKTG SR - pasek na kartach artykułów

Konkurs „Fundusze Europejskie budują moje miasto” dla przedszkolaków i uczniów szkół podstawowych. Warto się zgłosić! Czekają nagrody!

OPRAC.:
Urszula Śleszyńska
Urszula Śleszyńska
W piątek, 5 kwietnia podczas konferencji prasowej prezydent Białegostoku Tadeusz Truskolaski ogłosił konkurs plastyczny „Fundusze Europejskie budują moje miasto”
W piątek, 5 kwietnia podczas konferencji prasowej prezydent Białegostoku Tadeusz Truskolaski ogłosił konkurs plastyczny „Fundusze Europejskie budują moje miasto” Adam Ludwiczak
Z okazji 20. rocznicy wejścia Polski do UE i Dni Otwartych Funduszy Europejskich (10-11 maja) prezydent Białegostoku Tadeusz Truskolaski ogłosił konkurs plastyczny „Fundusze Europejskie budują moje miasto”. Przeznaczony jest on dla przedszkolaków i uczniów szkół podstawowych. Finał konkursu i prezentacja nagrodzonych prac odbędą się 11 maja podczas festynu promującego Dni Funduszy Europejskich.

W ramach konkursu przedszkolaki i uczniowie szkół podstawowych (w podziale na 2 kategorie: klasy I-III i IV-VIII) mają za zadanie wykonać prace plastyczne przedstawiające inwestycje zrealizowane w Białymstoku przy wykorzystaniu funduszy UE.

Zapraszam najmłodszych białostoczan do udziału w konkursie, na laureatów czekają atrakcyjne nagrody - zachęca prezydent Białegostoku Tadeusz Truskolaski. - Dzięki organizacji tego przedsięwzięcia chcę zwrócić uwagę na te inwestycje, które powstały przy udziale środków z Unii Europejskiej. Zależy mi na podniesieniu świadomości o wsparciu z UE. Konkurs pozwoli też na aktywne włączenie się najmłodszych w obchody rocznicy przystąpienia Polski do Unii Europejskiej.

Prace można zgłaszać do 30 kwietnia

Według regulaminu konkurs jest podzielony na dwa etapy. Pierwszy obejmuje przygotowanie prac w placówkach i deklarację udziału w konkursie. Drugi będzie realizowany przez Komisję Konkursową powołaną przez prezydenta miasta. Z każdej placówki organizator konkursu przyjmie maksymalnie 4 prace. Jeden uczestnik może wykonać na konkurs jedną pracę. Prace wybrane przez placówki trzeba będzie dostarczyć do Centrum Aktywności Społecznej lub pocztą na adres Urzędu Miejskiego do 30 kwietnia. Konkurs zostanie rozstrzygnięty do 9 maja, a wręczenie nagród i prezentacja zwycięskich prac nastąpi 11 maja na festynie promującym Dni Funduszy Europejskich.

Szczegóły dotyczące konkursu i jego regulamin są dostępne na stronie Centrum Aktywności Społecznej.

od 12 lat
Wideo

echodnia.eu Dom rodzinny Ponurego czeka na gości

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Dołącz do nas na X!

Codziennie informujemy o ciekawostkach i aktualnych wydarzeniach.

Obserwuj nas na X!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera
Wróć na poranny.pl Kurier Poranny