Kolejny sukces zapaśników KS Wschód. Monika Borowska mistrzynią Polski juniorek

Monika Borowska na najwyższym stopniu podium mistrzostw Polski juniorek
Monika Borowska na najwyższym stopniu podium mistrzostw Polski juniorek ks wschód białystok
Zawodnicy KS Wschód Białystok odnieśli kolejny sukces. Monika Borowska została mistrzynią Polski juniorek.

W mistrzostwach Polski juniorek w zapasach, które odbyły się w Chełmie wzięło udział 84 zapaśniczek z 32 klubów.
W kategorii do 50 kg bezkonkurencyjna okazała się reprezentantka KS Wschód Białystok Monika Borowska. Białostoczanka wygrała trzy pojedynki, a walce finałowej pokonała utytułowaną zawodniczką z Karlina poprzez położenie na łopatki.
Monika Borowska powróciła do startów po dwuletniej przerwie spowodowanej kontuzjami. Upór i ciężka praca Moniki oraz trenera Dariusza Ryżykowa dały efekt w postaci złotego medalu mistrzostw Polski juniorek.