Nie żyje Jarosław Dziemian. Był znanym podlaskim przedsiębiorcą i twórcą Radia Jard oraz Telewizji Jard. Zmarł w wieku 68 lat po ciężkiej chorobie.

W środę rano po wielomiesięcznej chorobie zmarł białostocki przedsiębiorca Jarosław Dziemian. Znany był głównie ze swoich sukcesów w biznesie[/b]. Twórca przedsiębiorstwa wielobranżowego JARD, w którego skład wchodzą m.in radio, telewizja, klub rozrywki "Krąg", Hotel Turkus, zajazdy w Wasilkowie, pod Jurowcami i Czarną Białostocką.
Zobacz galerię

https://wspolczesna.pl/pogrzeb-jaroslawa-dziemiana-18082018-w-sobote-odbyl-sie-pogrzeb-jaroslawa-dziemiana-na-cmentarzu-farnym-w-bialymstoku/ar/13423222

W 2002 roku Jarosław Dziemian kandydował również na prezydenta Białegostoku. W rozmowie z "Porannym" mówił wtedy: "Odniosłem sukces w życiu, pokazałem co potrafię jako przedsiębiorca i człowiek. Moje doświadczenia i umiejętności można wykorzystać dla rozwoju miasta i regionu."

Zmarł Jarosław Dziemian. Twórca TV JARD oraz Radia JARD

- Opuścił nas człowiek, który przez lata tworzył nasz lokalny świat - powiedział nam Wojciech Kuczyński, redaktor naczelny Radia JARD. - Nigdy nie był odtwórcą, zdecydowanie lepiej odnajdywał się w roli kreatora. Żył marzeniami, większość z nich udało mu się spełnić dzięki ciężkiej pracy i konsekwencji w działaniu. Kochał życie, ludzi, świat. Nie potrafił przejść obojętnie obok czyjegoś nieszczęścia. Był kimś niespotykanym. Łamał kanony, nie działał sztampowo, nie lubił schematów. Kochany mąż, ojciec, dziadek. Nietuzinkowy pracodawca, który spędzał z pracownikami większą część każdej doby.

Jarosław Dziemian zmarł w wieku 68 lat po ciężkiej i długiej chorobie. W związku z tym Radio Jard całkowicie zmieniło ramówkę. Gra stonowaną muzykę i wspomina właściciela.

Pogrzeb śp. Jarosława Dziemiana

Wystawienie ciała nastąpi dnia 17 sierpnia od godz. 17 do 21 oraz 18 sierpnia do godz. 9 w Kaplicy Wystawień przy ul. Raginisa 8a Domu Pogrzebowego S. Wierzbicki. Wyprowadzenie ciała odbędzie się dnia 18 sierpnia o godz. 11:30. Nabożeństwo żałobne odprawione zostanie w Kaplicy Cmentarza Farnego o godz. 12 po czym nastąpi pochowanie ciała na Cmentarzu Farnym.

Rodzina zmarłego prosi o składanie zamiast kwiatów, datków do puszki na rzecz białostockiego hospicjum.

Zobacz galerię

Nie żyje Jarosław Dziemian. Podlaski biznesmen i twórca Radia Jard zmarł w wieku 68 lat

Radio JARD kończy 20 lat. Jarosław Dziemian opowiada o początkach