IMPREZY
  BIAŁYSTOK

  Tak się bawi Białystok!

  Rozwiń
  IMPREZY
  Zwiń

  Tak się bawi Białystok!

  Białostoczanie wiedzą jak się bawić. Oto ostatnie gorące imprezy

  Jak nie martwić się o podatki

  Jak nie martwić się o podatki

  Artykuł sponsorowany

  Aktualizacja:

  Kurier Poranny

  Jak nie martwić się o podatki
  Jak nie martwić się o podatki
  Wiadomo, ile uwagi i zaangażowania wymaga od właścicieli i zarządów kierowanie podmiotami gospodarczymi. Wiadomo również jak skomplikowane może być prawidłowe prowadzenie wymaganych prawem ewidencji księgowych i podatkowych. Z tego też powodu wiele podmiotów gospodarczych decyduje się na powierzenie tych obowiązków wyspecjalizowanym podmiotom.

  Częstym jednak problemem przy tego rodzaju współpracy jest komunikacja z nierzadko odległym geograficznie biurem rachunkowym, a zwłaszcza trudności z szybkim uzyskaniem informacji niezbędnych do zarządzania.
  Dzięki wykorzystaniu nowoczesnych technologii dostępnych na rynku można te niedogodności całkowicie usunąć. Tak właśnie uczyniła Firma Biegłych Rewidentów "Mazur i partnerzy" sp. z o.o. uruchomiając nowoczesną platformę elektroniczną do komunikacji z klientami biura rachunkowego.

  Portal internetowy umożliwia klientom, dostęp drogą elektroniczną do informacji pochodzących bezpośrednio z prowadzonych ksiąg rachunkowych, takich jak: koszty działalności, wynagrodzenia brutto i netto poszczególnych pracowników, koszty ubezpieczeń społecznych poszczególnych pracowników i łączne koszty ZUS w podanym okresie, bieżący stan należności i zobowiązań wobec kontrahentów, pracowników i urzędów, wiekowanie należności i zobowiązań.

  Ponadto daje możliwość pobrania informacji z ewidencji VAT, ewidencji środków trwałych, wartości niematerialnych i prawnych oraz wyposażenia.

  Użytkownicy tego innowacyjnego portalu mają możliwość wygenerowania bilansu i rachunku zysków i strat za dowolnie wybrany okres oraz mogą oglądać obroty i salda na dowolnie wybranych kontach.
  Istnieje również możliwość zdefiniowania i udostępnienia dowolnego zestawienia danych pochodzących z ewidencji księgowej.

  Wszystkie dane prezentowane w portalu mogą być zapisane w formacie Worda, Excela lub w formacie PDF.
  Portal dostępny jest w języku polskim i angielskim.

  Dzięki temu klienci uzyskują dostęp do kluczowych informacji potrzebnych w codziennym zarządzaniu przedsiębiorstwem 24 godziny na dobę, siedem dni w tygodniu.

  Nawet jeżeli twoja księgowość będzie zlokalizowane w miejscu odległym od twojej siedziby, to dzięki zastosowanym rozwiązaniom będziesz się czuł jakby była " za ścianą".

  Więcej informacji na www.mazuripartnerzy.pl oraz pod telefonem 606 233 285

  Czytaj treści premium w Kurierze Porannym Plus

  Nielimitowany dostęp do wszystkich treści, bez inwazyjnych reklam.

  Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Poranny.pl poleca

  Wideo