II liga piłkarska. Sokół wreszcie przełamał się

Piłkarze Sokoła Sokółka wygrali po raz pierwszy w tym sezonie
Piłkarze Sokoła Sokółka wygrali po raz pierwszy w tym sezonie Anatol Chomicz
Po ośmiu ligowych meczach bez zwycięstwa Sokół Sokółka przełamał się i pokonał 2:1 Stal Rzeszów. Przegrały za to Wigry Suwałki.

Bohaterem Sokoła został Piotr Andrzejewski. Doświadczony napastnik zdobył oba gole dla gospodarzy. Po raz pierwszy trafił już w 11. minucie, dokumentując okres dobrej gry ekipy z Sokółki.

Stal wyrównała w drugiej połowie, ale ostatnie słowo należało do drużyny Sławomira Kopczewskiego. Indywidualną akcję przeprowadził Mariusz Dzienis, a wykończył ją celnym strzałem Andrzejewski.
- Sytuacja jest trudna, ale po tym spotkaniu powiało u nas optymizmem - komentuje Kopczewski.

Wigry miały apetyt na trzy punkty w Łowiczu, ale wróciły z niczym, ulegając Pelikanowi 0:1. W 24. minucie piłek w środku pola stracił Andrzej Niewulis, a Karola Salika ładnym strzałem zaskoczył Olaf Okoński. Goście w drugiej połowie mieli dużą przewagę, ale nic z niej nie wynikło.