II liga piłkarska: Remis Wigier, klęska Ruchu

Sebastian Radzio cieszy się z gola dla Wigier
Sebastian Radzio cieszy się z gola dla Wigier Wojciech Drażba
Podlaskie zespołu słabo wystartowały w II lidze. Wigry Suwałki zremisowały 1:1 z GLKS Nadarzyn, a Ruch Wysokie Mazowieckie przegrał 0:3 z Wisłą Płock.

Mogło być jeszcze gorzej bo suwalczanie remis uratowali w ostatniej minucie gry, po strzale rezerwowego Sebastiana Radzio.

Drużynę z Wysokiego Mazowieckiego pogążył jej były piłkarz Michał Twardowski. Nowy napastnik Wisły w drugiej połowie popisał się klasycznym hat-trickiem, zapewniając Nafciarzom trzy punkty.

Sokół Sokółka przełożył mecz ze Stalą Stalowa Wola na 8 września. Zamiast tego beniaminek rozegrał sparing, pokonując 2:0 Warmię Grajewo.

WYNIKI 1. KOLEJKI
Wigry Suwałki - GLKS Nadarzyn 1:1 (0:1).
Bramki: 0:1 - Bajera (16), 1:1 - Radzio (90).
Wigry: Salik - Bajko, Rogoziński, Makarewicz, Statkievicius, Sobolewski (80. Darda), Świerzbiński, Danilczyk, Gunevic (46. Pomian), Mikulenas (72. Radzio), Ołowniuk.

Ruch Wysokie Mazowieckie - Wisła Płock 0:3 (0:0). Bramki: 0:1 - Twardowski (50), 0:2 - Twardowski (77), 0:3 - Twardowski (87).
Ruch: Rakowiecki - Bartkiewicz, Kołłątaj, Czarnecki, Drągowski, Oświęcimka (46. Fidziukiewicz), Speichler, Strózik, Wiech (81. Płoszczuk), Żaglewski (65. Jegliński), Łukasik (76. Bzdęga).

Motor Lublin - Resovia Rzeszów 0:2, Pelikan Łowicz - Olimpia Elbląg 0:0, Start Otwock - Świt Nowy Dwór Mazowiecki 1:2, Jeziorak Iława - Okocimski KS Brzesko 1:0, Stal Rzeszów - Znicz Pruszków 1:3.
Mecz: Sokół Sokółka - Stal Stalowa Wola przełożony został przełożony na 8 września.
Mecz: Puszcza Niepołomice - OKS 1945 Olsztyn został przełożony na 11 sierpnia.

1. Wisła 1 3 3:0
2. Znicz 1 3 3:1
3. Resovia 1 3 2:0
4. Świt 1 3 2:1
5. Jeziorak 1 3 1:0
6. Nadarzyn 1 1 1:1