Francja - Niemcy. Francja w finale. Wynik meczu 2:0. Święto we Francji

krk
FRANCJA WYGRYWA Z NIEMCAMI 2:0. FRANCJA GRA W FINALE Z PORTUGALIĄ. Przez 44 minuty nic nie zapowiadało tak gładkiego awansu Francji do finału Euro 2016. Kontrowersyjnego karnego na bramkę zamienił Antoine Griezman. Francja - Niemcy 2:0. WYNIK.

FRANCJA - NIEMCY 2:0. WYNIK PÓŁFINAŁU. EURO 2016

Francja w finale! Niemcy pokonani

Zespół niemiecki grał i utrzymywał się przy piłce ale to Francja awansowała do finału Euro 2016. Do 44 minuty mecz nie był najszybszy. Niemcy przeważali mieli kilka sytuacji ale nie stuprocentowych, może poza strzałem Emre Cana. W zespole trójkolorowych szalał Antoine Griezman. Jeszcze w pierwszej połowie miał znakomitą sytuację.

W 45 minucie sędzie spotkania podyktował kontrowersyjnego karnego za rękę Bastiana Schweinsteigera. Na bramkę zamienił go właśnie Griezman.

W drugiej połowie Francuzi umiejętnie się bronili i wyprowadzali szybkie kontry. Niemcy natomiast poszli na wymianę ciosów. Ich nadzieje pogrzebał ponownie Griezman po świetnej akcji Paula Pogby.

NIEMCY - FRANCJA 0:2

Bramki: Griezmann 47, 72

Żółte kartki: Can, Schweinsteiger, Oezil, Draxler - Evra, Kante

Niemcy: Neuer - Kimmich, Boateng (61. Mustafi), Hoewedes, Hector - Can (67. Goetze), Schweinsteiger (79. Sane) - Oezil, Kroos, Draxler - Mueller

Francja: Lloris - Sagna, Koscielny, Umtiti, Evra - Pogba, Matuidi - Sissoko, Griezmann, Payet (71. Kante) - Giroud (78. Gignac)

Francja - Niemcy 2:0. Francja w finale Euro 2016! Wynik