FAME MMA 6 WYNIKI Linkiewicz wygrała. Najman pokonany ONLINE Policja na przeszkodzie gali, która jednak doszła do skutku

red
Udostępnij:
Gala FAME MMA 6 odbyła się w sobotę 28.03.2020 r. Mimo pandemii koronawirusa organizatorzy postanowili przeprowadzić zawody, choć nie w Hali Częstochowa, jak pierwotnie planowano. Chciano je zorganizować w Katowicach, ale władze stolicy województwa śląskiego zaprotestowały. W sobotę były jeszcze problemy z policją, dlatego gala zaczęła się o godz. 20.30, pół godziny później niż planowano. Tutaj na dziennikzachodni.pl można śledzić relację LIVE z gali FAME MMA 6.

GALA FAME MMA 6, 28.03.2020 NA ŻYWO, LIVE, WYNIKI WALK
Aby odświeżać stronę użyj przycisku F5 na klawiaturze

Walka wieczoru: Marta "Linkimaster" Linkiewicz pokonała Kamilę "Zusje" Smogulecką przez jednogłośną decyzję sędziów!

III runda. Obie są bardzo zmęczone.

II runda. Smogulecka ma twarz we krwi...

Trwa I runda walki Marta "Linkimaster" Linkiewicz kontra Kamila "Zusje" Smogulecka.

Walka kobiet na koniec gali zapowiada się fascynująco!

Została tylko walka wieczoru. Kat. 66 kg: Kamila „Zusje” Smogulecka kontra Marta „Linkimaster” Linkiewicz. Ale najpierw koncert Malika Montany (nagrany wcześniej).

Rozstrzygnięcie siódmej walki. Kategoria 77 kg: Wojciech Gola pokonał Marcina „Rafonixa” Krasuckiego w I rundzie przez techniczny nokaut.

Znów szybka walka. Wojciech Gola górą! „Rafonix” był pod takim gradem ciosów, że poprzez odklepanie poddał walkę.

Zostały jeszcze dwie walki. Teraz przedostatnia. Kategoria 77 kg: Wojciech Gola kontra Marcin „Rafonix” Krasucki. Już walczą.

Rozstrzygnięcie szóstej walki. Kategoria 120 kg: Piotr „Bestia” Piechowiak pokonał Marcina Najmana w I runndzie przez TKO, ciosy w parterze.

Zaczęli! I skończyli. Bestia załatwił Najmana w I rundzie przez nokaut!

Czekamy na następną walkę! Kategoria: 120 kg: Piotr „Bestia” Piechowiak kontra Marcin Najman!

Rozstrzygnięcie piątej walki. Kategoria 93 kg: Jakub „Kubańczyk” Flas pokonał Mateusza „L Pro” Łapota w I rundzie, przez TKO, ciosy zadane w parterze.

Już po wszystkim! Kubańczyk szybko wygrał walkę.

Piąta walka. Kategoria 93 kg: Mateusz „L Pro” Łapot kontra Jakub „Kubańczyk” Flas.

Dzieje się! Kasjusz „Don Kasjo” Życiński wyzwał na pojedynek Marcina Najmana.

Rozstrzygnięcie czwartej walki. Kategoria 90 kg: Kasjusz „Don Kasjo” Życiński pokonał Macieja Rataja w II rundzie przez poddanie, tzw. gilotyna.

Koniec walki w II rundzie. Życiński wygrał przez duszenie "gilotyną".

Czwarte starcie wieczoru. W kategorii 90 kg: Maciek Rataj kontra Kasjusz „Don Kasjo” Życiński. Podczas ceremonii ważenia obaj panowie mieli sobie dużo do powiedzenia (mimo maseczek). Życiński uderzył wtedy Rataja w twarz. W klatce są bez maseczek.

Rozstrzygnięcie trzeciej walki. Kategoria 77 kg: Cyprian „Cypis” Racicki pokonał w I rundzie Bartosza „Qbika” Kubika przez poddanie, duszenie w parterze zza pleców.
Takie rzeczy tylko na FAME MMA 6!

Walka skończyła się w I rundzie. Cyprian „Cypis” Racicki zwyciężył przez duszenie zza pleców w parterze.

Pora na trzecią walkę. Kategoria 77 kg: Bartosz „Qbik” Kubik kontra Cyprian „Cypis” Racicki. Już walczą!

Druga walka, 87 kg: Arkadiusz „Aroy” Tańcula pokonał Alana "Alanika" Kwiecińskego na punkty jednogłośną decyzją sędziów

Już chyba wiemy, gdzie odbywa się FAME MMA 6. To jest jest Planetarium w Parku Śląskim tylko Alvernia Planet. Kompleks widoczny z autostrady A4 w drodze z Katowic do Krakowa.

W I rundzie przewaga Kwiecińskiego.

Druga walka, kategoria 87 kg: Arkadiusz „Aroy” Tańcula kontra Alan "Alanik" Kwieciński. Zaczęli!

Jeszcze raz pierwsze rozstrzygnięcie: 84 kg: Dawid „Ambro” Ambroziak kontra Maciej „Szewcu” Szewczyk, wygrana Ambroziaka przez niejednogłośną decyzję sędziów.

Zobacz jak Marcin Najman przygotowywał się do sobotniej walki.

Pierwsza walka za nami. Niejednogłośną decyzją sędziów wygrał Dawid „Ambro” Ambroziak.

Mamy pierwszą walkę: Maciej „Szewcu” Szewczyk kontra Dawid „Ambro” Ambroziak. Walka jest trzyrundowa. Hostessy z numerami rund (ring girls), tak jak w czasie ceremonii ważenia, mają maseczki na twarzach.

Mimo wielkich komplikacji jest pewność, że gala FAME MMA 6 się odbędzie.

Gala rozpocznie się o 20.30.

Gala była planowana na godz. 20. Będzie jednak opóźnienie. Dziennikarz Onetu Adam Lewicki napisał na Twitterze: Policja odpuściła na granicy województwa. Podążamy do studio, rozpoczęcie gali lekko się opóźni.”

Wieczorna gala budzi wielkie emocje, choć jeszcze nawet się nie zaczęła :)

Karta walk FAME MMA 6
77 kg: Wojtek Gola (77,5) kontra Marcin „Rafonix” Krasucki (72,8)
120 kg: Piotr „Bestia” Piechowiak (108,8) kontra Marcin Najman (110,5)
93 kg: Mateusz „L Pro” Łapot (107,6) kontra Jakub „Kubańczyk” Flas (92,8)
90 kg: Maciek Rataj (89,4) kontra Kasjusz „Don Kasjo” Życiński (89,9)
77 kg: Bartosz „Qbik” Kubik (69,8) kontra Cyprian „Cypis” Racicki (76,4)
87 kg: Arkadiusz „Aroy” Tańcula (86,5) kontra Alan Kwieciński (85,6)
84 kg: Maciej „Szewcu” Szewczyk (83,6) kontra Dawid „Ambro” Ambroziak (74,4)

Walka wieczoru
66 kg: Kamila „Zusje” Smogulecka (61,5) kontra Marta „Linkimaster” Linkiewicz (61,5)

Wygląda na to, że gala jednak dojdzie do skutku.

Wieczorna gala jest zagrożona! Policja blokuje wyjazd zawodników z hotelu.

Wcześniej pisaliśmy
Zakaz organizacji imprez masowych w Polsce spowodował, że organizatorzy gali FAME MMA 6 zdecydowali się na inne rozwiązanie. Chcieli, aby gala odbyła się bez udziału publiczności w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach! Ze względu na protest władz Katowic impreza nie odbędzie się stolicy województwa śląskiego.

W sobotę od godziny 15. odbywała się ceremonia ważenia.

Karta walk gali FAME MMA 6, sobota, 28.03, od godz. 20

  1. Kamila „Zusje” Smogulecka kontra Marta „Linkimaster” Linkiewicz
  2. Wojtek Gola kontra Marcin „Rafonix” Krasucki
  3. Piotr „Bestia” Piechowiak kontra Marcin Najman
  4. Mateusz „L Pro” Łapot kontra Jakub „Kubańczyk” Flas
  5. Maciek Rataj kontra Kasjusz „Don Kasjo” Życiński
  6. Bartosz „Qbik” Kubik kontra Cyprian „Cypis” Racicki
  7. Arkadiusz „Aroy” Tańcula kontra Alan Kwieciński
  8. Maciej „Szewcu” Szewczyk kontra Dawid „Ambro” Ambroziak

FAME MMA 6 ONLINE

KOMUNIKAT ORGANIZATORÓW FAME MMA 6

Codziennie w telewizyjnych studiach produkcyjnych odbywają się programy na żywo, przy których pracują dziesiątki osób. Funkcjonują firmy kurierskie, których pracownicy poruszają się po terenie całej Polski, mając bezpośredni kontakt z nadawcami i odbiorcami, o których stanie zdrowia nie mają żadnych informacji. Sklepy są olbężone przez tysiące klientów. Sieciowe markety budowlane nadal funkcjonują, mimo iż nie dystrybuują artykułów pierwszej potrzeby.

Mamy testy na obecność koronawirusa. Nie potrafimy zrozumieć: co jest głównym elementem ryzyka, o którym mówią władze miasta Katowic

Mamy najlepsze z możliwych zabezpieczeń. Mamy setki masek, rękawiczek tak, by podczas dwóch dni przygotowań, nasi pracownicy mogli swobodnie je wymieniać. Mamy testy na obecność koronawirusa. Nie potrafimy zrozumieć: co jest głównym elementem ryzyka, o którym mówią władze miasta Katowic. Wszyscy obecni na hali zostaną przebadani na obecność koronawirusa. Zarówno my - organizatorzy, nasi podwykonawcy, cały zespół techniczny, ale przede wszystkim zawodnicy, trenerzy, sędziowie i cutmani będą przystępowali do eventu jako osoby zdrowe. Dlatego nie potrafimy ukryć naszego zdziwienia: w którym miejscu naruszamy zasady bezpieczeństwa? Najbardziej szokujące jest to, że opinia Urzędu Miasta i służb sanitarno-epidemiologicznych została wydana bez uprzedniej wizytacji tych organów. Nikt nie odwiedził nas na miejscu, nie dokonał kontroli. Czy to naprawdę właściwy sposób? Jak można ocenić bezpieczeństwo miejsca, którego nie widziało się na oczy?

Jesteśmy przerażeni, że jak zwykle w tym kraju są równi i równiejsi. Część firm funkcjonuje. Są to miejsca, w których pracuje znacznie więcej osób niż przy produkcji FAME MMA. Te osoby nie są badane na obecność koronawirusa. Niejednokrotnie nie mają nawet monitorowanej temperatury ciała. W jaki sposób te firmy nie ponoszą ryzyka, a my już tak? Przypominam, że wszystkie osoby pracujące przy FAME MMA znajdują się pod stałą opieką zespołu medycznego, a dziś zostaną poddane testom na obecność koronawirusa. Proszę wskazać drugie taki zabezpieczone miejsce pracy.

W galerii zdjęć zobacz kto z kim będzie walczył

GALA BEZ KIBICÓW

"Pierwotnie impreza miała odbyć się w Częstochowie, ale ze względu na wprowadzone ograniczenia została przeniesiona do zamkniętego studia we Wrocławiu. Teraz wiadomo, że FAME MMA 6 będzie goszczone przez jeszcze inne miasto. Lokalizacja będzie trzymana w znacznie ściślejszej tajemnicy, by nie narażać zdrowia potencjalnych kibiców, którzy mogliby szukać gwiazd gali, na żaden uszczerbek" - czytamy na stronie sport.se.pl.

Tajemnicy nie udało się utrzymać, bo wyszło na jaw, że gala ma odbyć się w MCK w Katowicach. Powierzchnia MCK ma być wynajęta pod studio telewizyjne, z którego będą transmitowane walki bez udziału kibiców. UM Katowice sprzeciwia się organizacji tej imprezy w MCK.
- Oczywiście zdecydowanie się sprzeciwiamy – nie można pod żadnym pozorem promować jakichkolwiek zgromadzeń ludzi. To w obecnej sytuacji brak odpowiedzialności i stwarzanie zagrożenia - przekazała Dziennikowi Zachodniemu rzecznik UM Katowice Ewa Lipka.

Sekretarz miasta Janusz Waląg, z inicjatywy prezydenta Katowic Marcina Krupy, wysłał pismo do Marcina Stolarza, prezesa PTWP Event Center, czyli firmy, posiadającej koncesję na zarządzanie i organizację imprez w MCK i Spodku, wnosząc sprzeciw organizacji Fame MMA 6. MCK na razie wstrzymał podpisanie umowy z Fame MMA i czeka na opinie policji i Sanepidu.

Nieoficjalnie wiadomo, że nie odbyła się piątkowa ceremonia ważenia zawodników.

Wcześniej zapowiadano, że gala na pewno się odbędzie.

To nie jest nasza fanaberia. Jesteśmy normalnym zakładem pracy

"Decyzja jest taka, że realizujemy imprezę 28 marca! To nie jest nasza fanaberia. Jesteśmy normalnym zakładem pracy, za nami kilka miesięcy przygotowań i jeśli ona nie odbędzie się teraz, to nie odbędzie się już wcale. Przedsiębiorstwa muszą dalej funkcjonować, a pracownicy muszą mieć źródło przychodu. W rozporządzeniu jest paragraf 11 punkt 2, który jasno mówi: ograniczenia, o których jest mowa nie dotyczy zebrań i spotkań związanych z wykonywaniem czynności zawodowych lub zadań służbowych" - przekazał zzef federacji FAME MMA Krzysztof Rozpara na łamach Super Expressu.

KOMUNIKAT ORGANIZATORÓW FAME MMA 6
"Ze względu na wprowadzenie stanu epidemii gala FAME MMA 6 odbędzie się wyjątkowo w studio, bez udziału publiczności. Pragniemy zapewnić, że podjęliśmy wszelkie środki ostrożności, by dostosować produkcję do obecnych nakazów i zapewnić bezpieczeństwo osobom realizującym projekt (badania lekarskie, maseczki, rękawiczki, środki dezynfekujące, czyszczenie oktagonu przed i po każdej z walk). 27-28 marca przez cały czas będzie nam towarzyszył wykwalifikowany zespół lekarski monitorujący stan zdrowia każdego z obecnych"

Gala FAME MMA 6 będzie do obejrzenia przez PPV. Więcej informacji:

tutaj

Nie przegap

Zobacz koniecznie

🔔🔔🔔

Pobierz bezpłatną aplikację Dziennika Zachodniego i bądź na bieżąco!

Oprócz standardowych kategorii, z powodu panującej epidemii, wprowadziliśmy do niej zakładkę, w której znajdziesz wszystkie aktualne informacje związane z epidemią koronawirusa.

Aplikacja jest bezpłatna i nie wymaga logowania.

Bądź na bieżąco i obserwuj

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Dołącz do nas na Twitterze!

Codziennie informujemy o ciekawostkach i aktualnych wydarzeniach.

Obserwuj nas na Twiterze!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

miejsce #1

Huawei

Huawei Band 6 Różowy

370,99 zł249,00 zł-33%
miejsce #2

Fitbit

FITBIT Charge 5 Steel Blue Platinum Stainless Steel

952,00 zł649,00 zł-32%
miejsce #3

Samsung

Samsung Galaxy Fit2 SM-R220 Czerwony

270,47 zł189,00 zł-30%
miejsce #4

Huawei

Huawei Band 6 Czerwony

299,00 zł247,74 zł-17%
miejsce #5

realme

Realme Band 2 Czarny

202,99 zł178,99 zł-12%
miejsce #6

Samsung

Samsung Galaxy Fit2 SM-R220 Czarny

249,00 zł225,13 zł-10%
Materiały promocyjne partnera

Materiał oryginalny: FAME MMA 6 WYNIKI Linkiewicz wygrała. Najman pokonany ONLINE Policja na przeszkodzie gali, która jednak doszła do skutku - Dziennik Zachodni

Komentarze 5

Komentowanie artykułów jest możliwe wyłącznie dla zalogowanych Użytkowników. Cenimy wolność słowa i nieskrępowane dyskusje, ale serdecznie prosimy o przestrzeganie kultury osobistej, dobrych obyczajów i reguł prawa. Wszelkie wpisy, które nie są zgodne ze standardami, proszę zgłaszać do moderacji. Zaloguj się lub załóż konto

Nie hejtuj, pisz kulturalne i zgodne z prawem komentarze! Jeśli widzisz niestosowny wpis - kliknij „zgłoś nadużycie”.

Podaj powód zgłoszenia

k
kaczy7432

GALA FAME MMA

http://www.stylkibica.net/transmisje-na-zywo/

http://www.stylkibica.net/transmisje-na-zywo/

http://www.stylkibica.net/transmisje-na-zywo/

http://www.stylkibica.net/transmisje-na-zywo/

F
FameMMA

Tutaj Live!

https://zalukaj-hd.com/famemma6

z
zalukaj

https://zalukaj-hd.com/famemma6

G
Gość

Cala gala dostepna w nowym serwisie

http://famemma6.5v.pl/

G
Gość

Szukam miłego i kulturalnego faceta na se x spotkania lub stały związek w wieku od 21 do 60lat

Mam na imię Kamila lat 24, wzrost 169cm, więcej moich nagich fotek i kontakt do mnie tu: http://randkivip. pl i wyszukaj mnie po niku: Kamila24 napisz do mnie i spotkajmy sie!  będziemy mogli ze sobą popisać i zobaczysz moje gorącece fotki na których wszystko widać, wypinam tyłek, widać cipkę mokrą którą chciałabym abyś masował a potem we mnie wszedł od tyłu..masował moje piersi i głodził pupę, całował szyje i plecy,,lubię od tyłu bardzooo..ah sie rozmarzyłam...

 Jeśli jesteś odważnym facetem to zadzwoń do mnie na numer 708770461 i wybierz numer wewnętrzny 124

(pogadamy na różne gorące tematy, jeśli będziesz chciał będę ci jęczała do telefonu, poczujesz rozkosz)

Więcej informacji na stronie głównej Kurier Poranny
Dodaj ogłoszenie