Dzień Nauczyciela 2018 - prezenty, życzenia, gadżety. Jaki...

  Dzień Nauczyciela 2018 - prezenty, życzenia, gadżety. Jaki prezent na Dzień Nauczyciela 2018 przygotować w Dzień Edukacji Narodowej (ceny)

  (adek)

  Kurier Poranny

  Kurier Poranny

  Dzień Nauczyciela 2018 - prezenty, życzenia, gadżety. Jaki prezent na Dzień Nauczyciela 2018 przygotować w Dzień Edukacji Narodowej (ceny)
  1/7
  przejdź do galerii

  Dzień Nauczyciela 2018 - prezenty, życzenia, gadżety. Jaki prezent na Dzień Nauczyciela 2018 przygotować w Dzień Edukacji Narodowej (ceny) ©wyjatkowyprezent.pl

  Prezent na Dzień Nauczyciela 2018 to nie tylko książka, kwiaty, czy życzenia. Wyjątkowy prezent to również niezwykłe niezapomniane przeżycia.

  Prezent na Dzień Nauczyciela 2018


  Zobacz galerię
  Dzień Nauczyciela 2018 - kiedy, życzenia, wierszyki, sms, prezenty. Czy Dzień Edukacji Narodowej to dzień wolny od nauki? (zdjęcia)

  W tym roku, obchodzony 14 października Dzień Nauczyciela wypada w niedzielę.
  Okazja do wręczenia okolicznościowego podarunku pojawi się więc dopiero w poniedziałek. Niezmienne będą natomiast gorące dyskusje dotyczące tego, jaki prezent wybrać. Zamiast zastanawiać się nad tym, czy po raz kolejny kupić kwiaty lub czekoladki lepiej postawić na działanie grupowe i wybór czegoś dużo ciekawszego. Podpowiadamy kilka oryginalnych pomysłów na prezent, który zakupiony przez całą klasę zapewni mnóstwo radości każdemu nauczycielowi.

  Dzień Nauczyciela to potoczna nazwa Dnia Edukacji Narodowej, święta upamiętniającego datę utworzenia Komisji Edukacji Narodowej powstałej z inicjatywy króla Stanisława Augusta Poniatowskiego. Z tej okazji w szkołach i innych placówkach oświatowych odbywają się uroczyste apele, przedstawienia i akademie. Tego dnia przyjął się również zwyczaj obdarowywania nauczycieli przez uczniów upominkami, które mają okazać wdzięczność za przekazywaną wiedzę i wynagrodzić trudy pracy.

  Życzenia na Dzień Nauczyciela 14 października: Krótkie wierszyki, śmieszne obrazki, rymowanki

  Przeżycia zamiast upominku na Dzień Nauczyciela 2018  Nad wyborem prezentu dla nauczyciela w tym tygodniu będzie zastanawiał się niejeden uczeń. Dobrym pomysłem może być przeprowadzenie zbiórki klasowej, by zamiast wielu powtarzających się drobiazgów postawić na jeden oryginalny podarunek. Oryginalnym rozwiązaniem będzie prezent w postaci wyjątkowego przeżycia.

  Bardzo duże grono ludzi uwielbia spędzać czas aktywnie, nauczyciele nie są tu wyjątkiem. Czemu więc nie dać im chwili radości wręczając Pakiet Przeżyć, w którym do wyboru znajdują się takie niezapomniane atrakcje jak lot w tunelu aerodynamicznym, spacer po ścianie wieżowca czy zabawa w escape roomie.

  Kontakt z kulturą odgrywa dużą rolę w życiu każdego nauczyciela. Jego święto to bardzo dobra okazja by obdarować go prezentem w postaci spektaklu w jednym z renomowanych teatrów takich jak Kamienica czy Capitol. Z dwuosobowym voucherem na przedstawienie w teatrze nasz pedagog będzie mógł spędzić kulturalny wieczór w miłym towarzystwie.

  Któż nie lubi zjeść dobrze przyrządzonego dania? Niemal nikt nie oprze się pokusie spróbowania czegoś nowego. Ulubionego belfra można więc wysłać w podróż po kuchniach świata. Dzięki specjalnie przygotowanemu pakietowi prezentów kulinarnych będzie mógł sam zdecydować, do którego kraju uda się najpierw. Jeśli jednak woli sam coś upichcić, można go wysłać na przykład na kurs gotowania. Rozrywkę z dobrą kuchnią zapewnią z kolei kulinarny pokaz Teppanyaki Show lub czekoladowy wieczór.

  Jeśli nie do końca wiadomo, co sprawi największa przyjemność nauczycielce lub nauczycielowi można pomyśleć o pakiecie przeżyć, w którym do wyboru jest cały wachlarz

  emocjonujących atrakcji. Od jazdy sportowym samochodem czy skoku na bungee, po relaksacyjny masaż czy uspokajające warsztaty ceramiczne. Takimi prezentami będzie usatysfakcjonowany każdy super belfer!

  Prezent nie tylko od uczniów na Dzień Nauczyciela 2018  Zawód nauczyciela jest trudny i często zbyt słabo doceniany. Tymczasem, jak wynika z szacunków MEN, w tym roku swoje święto będzie odchodzić prawie 700 tys. nauczycieli. Warto zadbać o to, by osoby, które mają tak duży wpływ na edukację i wychowanie młodzieży poczuły się docenione i zmotywowane do dalszej pracy. Może temu służyć wyszukany podarunek, który wpisze się w ich pasje czy zainteresowania. Ofiarującym niekoniecznie muszą być jednak wyłącznie uczniowie.

  - Dzień Edukacji Narodowej może być doskonałą okazją do tego, by również dyrekcja szkoły zadbała o dobre samopoczucie swoich pracowników i w ramach realizacji strategii well-being zafundowała nauczycielom coś wyjątkowego. Z pewnością przyniesie to korzyści w postaci poprawy atmosfery w tak niełatwym miejscu pracy jakim jest szkoła. Doceniony i spełniający się w swoim zawodzie nauczyciel to także wyższy poziom nauczania oraz lepsze wyniki jakie osiągają uczniowie – mówi Michał Kaleta, dyrektor ds. Sprzedaży i Rozwoju w firmie Wyjątkowy Prezent.

  Wyjątkowy Prezent


  jest pierwszą i największą w Polsce firmą oferującą prezenty w formie przeżyć. Wśród 2500 upominków, przygotowanych z myślą o klientach indywidualnych oraz biznesowych, znajdują się atrakcje, takie jak lot balonem, egzotyczny masaż, czy jazda Ferrari. Flagowym projektem Wyjątkowego Prezentu jest unikalne, wyostrzające zmysły wydarzenie kulinarne, czyli „Kolacja w Ciemności”. Firma prowadzi sprzedaż prezentów online - poprzez serwis Wyjatkowyprezent.pl oraz w prawie 50 sklepach działających w galeriach handlowych w całej Polsce, jak również w ponad 1800 sklepach partnerskich. Więcej informacji na temat firmy można znaleźć na stronie www.wyjatkowyprezent.pl bądź www.prezentydlabiznesu.pl.

  Wypadki drogowe - pierwsza pomoc

  Komentarze (2)

  Dodaj komentarz
  Wszystkie komentarze (2) forum.poranny.pl

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Poranny.pl poleca

  Najgroźniejsze wypadki z ciągnikami. Nawet Cimoszewicz zderzył się z traktorem

  Najgroźniejsze wypadki z ciągnikami. Nawet Cimoszewicz zderzył się z traktorem

  Licytacje komornicze 2019: Zobacz oferty z Białegostoku i regionu

  Licytacje komornicze 2019: Zobacz oferty z Białegostoku i regionu

  Hakerzy kradną dane ze smartfonów, zabezpiecz je.

  Hakerzy kradną dane ze smartfonów, zabezpiecz je.

  Święto Ultry 2019 w Białymstoku. Czterech kibiców Jagiellonii Białystok zatrzymanych

  Święto Ultry 2019 w Białymstoku. Czterech kibiców Jagiellonii Białystok zatrzymanych