Magdalena Dańda-Pyzik

Magdalena Dańda-Pyzik

Product ManagerPortal i.pl

14 materiałów

Ja w Polska Press

Pracę w Polska Press zaczęłam jak uczniowie rok szkolny, czyli 1 września. Na tym porównania szkolne się kończą, bo ja zamiast uroczystej akademii, miałam bogaty cykl szkoleń i wprowadzania mnie w wydawanie serwisów tematycznych.

Od kilkunastu lat pracuję jako wydawca, więc nie jest mi obce codzienne śledzenie mediów i trendów, a właśnie to należy do moich obowiązków w Polska Press. Staram się wyłuskiwać ciekawe tematy i prognozować co w najbliższym czasie zainteresuje czytelników. Ponieważ jako dziennikarz z kilkunastoletnim doświadczeniem lubię pisać, często wspieram moich redakcyjnych kolegów i też publikuję artykuły. Oto kilka z nich:

Czym zajmowałam się przed pracą w Polska Press?

Pracę w mediach zaczęłam zaraz na początku studiów i tak zostało aż do dzisiaj. Moje początki to zdecydowanie dziennikarstwo prasowe, później na kilkanaście lat związałam się z mediami elektronicznymi - radiem i prasą. Na koncie mam też epizod nauczycielski.

Czym zajmuję się po pracy?

Zdecydowanie większość mojego wolnego czasu pochłaniają moje dzieci - kilkuletnia parka, którą żartobliwie nazywam "grupą od wymuszeń i haraczy". 

Poza tym, jestem wielką fanką muzyki i jeśli tylko mogę słucham muzyki, ale nie tej elektronicznej, a instrumentalnej. Uwielbiam też koncerty!

Rozwiń opis

Najpopularniejsze