Zapasy. Monika Borowska z brązowym medalem Młodzieżowych Mistrzostw Polski

zapasy.org.pl
Kolejny sukces odnieśli reprezentanci KS Wschód Białystok. Monika Borowska została brązową medalistką Młodzieżowych Mistrzostw Polski w Zapasach.

Mistrzostwa Polski Młodzieżowców w Zapasach, z udziałem 55 zawodniczek z 26 klubów odbyły się w Pelplinie. W kategorii 50 kg brązowy medal wywalczyła zawodniczka z KS Wschód Białystok Monika Borowska. Złoto wywalczyła Amanda Tomczyk z MLUKS Karlono, a srebro Klaudia Czyzio z KS AZS AWF Warszawa. Drugi brąz przypadł zawodniczce gospodarzy Paulinie Kuros.
Turniej był pierwszym sprawdzianem w tym roku dla zawodniczek w tej grupie wiekowej.