MKTG SR - pasek na kartach artykułów

To oni prowadzą w naszym plebiscycie "Przedszkole na Medal". Czekamy na Wasze głosy!

Julita Januszkiewicz
Julita Januszkiewicz
W plebiscycie czeka mnóstwo nagród nie tylko dla przedszkoli i nauczycieli, lecz przede wszystkim dla dzieci!
W plebiscycie czeka mnóstwo nagród nie tylko dla przedszkoli i nauczycieli, lecz przede wszystkim dla dzieci!
Niepubliczne Przedszkole Nasze Szkraby w Białymstoku, Miejskie Przedszkole nr 6 w Zambrowie, Niepubliczne Przedszkole nr 1, Akademia Dobrego Startu w Grajewie. To te placówki - na razie - są w ścisłej czołówce naszego plebiscytu "Przedszkole na Medal". Ale to wszystko może się jeszcze zmienić. To Państwo decydują kto otrzyma to wyróżnienie. Czekamy na Wasze głosy! Wybieramy też Nauczyciela Wychowania Przedszkolnego oraz Najsympatyczniejszą Grupę Przedszkolną. Uwaga! Można ciągle zgłaszać kandydatów w w tych wszystkich kategoriach.

To dla nas ogromne wyróżnienie - cieszy się Ewelina Janowska, kierownik Niepublicznego Przedszkola Nasze Szkraby w Białymstoku, które w naszym plebiscycie "Przedszkole na Medal" zajmuje pierwsze miejsce.

- To oznacza, że rodzice doceniają nasze przedszkole. Są z niego zadowoleni - uśmiecha się Ewelina Janowska. I zapewnia, że udział w plebiscycie to dla tej placówki ogromna promocja. Bo zgłasza się mnóstwo rodziców, którzy chcą, by ich pociechy tutaj uczęszczały. Obecnie przedszkole ma cztery adresy. Łącznie pod jego opieką jest 360 maluchów.

Co Niepubliczne Przedszkole Nasze Szkraby w Białymstoku wyróżnia?

- Nasze przedszkole jest bardzo nowoczesne. Mamy kolorowe i przestronne sale wyposażone w gry i zabawy edukacyjne, by dzieci się nie nudziły. Plus mnóstwo zabawek, place zabaw. No i oczywiście, zajęcia dodatkowe - wylicza Ewelina Janowska.

Wszystko o naszym plebiscycie - kandydatury, wyniki głosowania, zasady znajdziecie w artykule PRZEDSZKOLE NA MEDAL 2019. Wybieramy najlepsze przedszkole, nauczyciela wychowania przedszkolnego i najsympatyczniejszą grupę przedszkolną

Drugie miejsce w naszym plebiscycie "Przedszkole na Medal" zajmuje Miejskie Przedszkole nr 6 w Zambrowie.

- Jest nam bardzo miło. Dziękujemy wszystkim, którzy głosują na nas - mówi Elżbieta Bieńkowska, dyrektor Miejskiego Przedszkola nr 6 w Zambrowie.

Uczęszcza tutaj 150 dzieci. Jak zapewnia dyrektor, mają one tutaj dobre warunki.

- Pracuje u nas świetnie przygotowana i wykształcona kadra. Mamy bardzo dobrą atmosferę. Współpracujemy z rodzicami - wymienia Bieńkowska.

Trzecie miejsce w naszym plebiscycie zajmuje Niepubliczne Przedszkole nr 1, Akademia Dobrego Startu w Grajewie.

- Jesteśmy szczęśliwi. Dziękujemy za głosy - mówi zadowolona Joanna Bernatek, kierownik przedszkola.

Takie są wyniki naszego plebiscytu z wtorku z godziny 9.14. Ale to wszystko może się jeszcze zmienić! To Państwo decydują kto otrzyma tytuł Przedszkole Roku. Chcemy nagrodzić najlepsze przedszkola w Białymstoku i w powiatach. Laureaci zdobędą tytuły Przedszkole Roku Powiatu. Wezmą udział w wojewódzkim finalne, w którym powalczą o tytuł Przedszkola Roku Województwa Podlaskiego.

Placówki, które zasługują na ten tytuł, nominują rodzice przedszkolaków. To także może być forma wdzięczności za ich opiekę.
A dla przedszkoli samo zgłoszenie będzie wyjątkową okazją do zaprezentowania swojej oferty edukacyjnej i promocją. Prezentacje przedszkoli będą się bowiem ukazywały w drukowanym wydaniu gazety oraz w Internecie.

To już czwarta edycja akcji Przedszkole na Medal, która cieszy się coraz większą popularnością naszych Czytelników.

- Nawet podczas uroczystości wręczenia dyplomów i nagród dyrektorzy przedszkoli i nauczyciele zapowiadali, że chętnie wezmą udział w kolejnej edycji - wspomina Jarosław Jabłoński, redaktor naczelny "Kuriera Porannego" i "Gazety Współczesnej". - Teraz znów będzie szansa powalczyć o prestiżowe tytuły i cenne nagrody.

W Białymstoku i powiatach przyznamy tytuły Nauczyciel Wychowania Przedszkolnego Roku Powiatu. Zwycięzcy etapu powiatowego przejdą do finału gdzie powalczą o tytuł Nauczyciela Wychowania Przedszkolnego Województwa Podlaskiego. To bardzo zaszczytne wyróżnienie. Tak możemy podziękować pedagogom za ich wytrwałą pracę, docenić ich zaangażowanie w wychowaniu najmłodszych.

W naszej akcji najważniejsze są dzieci. Plebiscyt jest także okazją, by zagłosować na najsympatyczniejsze dzieciaki w kategorii Grupa Przedszkolna.

W listopadzie do "Kuriera Porannego" i "Gazety Współczesnej" zostanie dołączony specjalny dodatek - album Przedszkolaki 2019. Znajdą się tu zdjęcia wszystkich grup przedszkolnych. Czekamy na zgłoszenia do 5 listopada!

- To będzie piękna pamiątka - zapewnia Jarosław Jabłoński.

Fotografie ukażą się także w galeriach w naszym serwisie internetowym. To też okazja do pochwalenia się sukcesami przedszkolaków. Będzie można zamieścić np. filmiki z występów grup.

Na zwycięzców w każdej kategorii czekają cenne nagrody!

Ważne terminy

  • Głosowanie w kategoriach Nauczyciel Wychowania Przedszkolnego Roku i Przedszkole Roku rozpoczęło się w piątek, 11 października, o godz. 12.
  • Etap powiatowy potrwa do piątku 15 listopada do godz. 19.00
  • Etap wojewódzki ruszy 20 listopada o godz. 12 i będzie trwać do 29 listopada do godz. 19.00
  • Głosowanie w kategorii Najsympatyczniejsza Grupa Przedszkolna potrwa do 29 listopada do godz. 19.00
  • Na zgłoszenia czekamy do 5.11.2019 roku.

Tu oglądasz: Przedszkole na Medal 2018. Wielka gala za nami. Zobacz relację z tego wydarzenia

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Dołącz do nas na X!

Codziennie informujemy o ciekawostkach i aktualnych wydarzeniach.

Obserwuj nas na X!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera
Wideo
Wróć na poranny.pl Kurier Poranny