MKTG SR - pasek na kartach artykułów

Targi Zajęć Pozalekcyjnych w Białymstoku. Rodzice i dzieci w jednym miejscu będą mogli zapoznać się z ofertami z przeróżnych dziedzin

Magda Ciasnowska
Magda Ciasnowska
Tuż przed końcem wakacji w Atrium Biała odbędą się "Targi Zajęć Pozalekcyjnych”. Rodzice i dzieci w jednym miejscu będą mieli szasnę zapoznać się z wieloma ofertami lokalnych szkół, firm, klubów i stowarzyszeń.

Wielkimi krokami zbliża się nowy rok szkolny. Już za dwa tygodnie uczniowie będą musieli pożegnać się z wakacjami i ponownie zasiąść w szkolnych ławkach. Jak co roku, końcówka sierpnia, zarówno dla dzieci, jak i przede wszystkim dla ich rodziców, jest pełna przygotowań.

Wybór stroju na rozpoczęcie roku szkolnego, skompletowanie wyprawki – to tematy, które obecnie zaprzątają głowy wielu z nas.

Kwestią, o której należy pomyśleć już teraz, jest również wybór zajęć pozalekcyjnych.

Z myślą o tych wciąż niezdecydowanych, Kurier Poranny i Gazeta Współczesna wraz z Atrium Biała organizują Targi Zajęć Pozalekcyjnych. Tuż przed pierwszym dniem szkoły, w sobotę (2 września) stoiska wypełnią gmach galerii handlowej przy ul. Miłosza 2.

- Nasze wydarzenie skierowane jest do rodzin, zarówno do rodziców, jak i do dzieci, które przecież same powinny wybierać zajęcia, w których chciałyby uczestniczyć. Chcemy ułatwić im start w nowym roku szkolnym – mówi Alicja Kasprzyk-Siemienkiewicz, Marketing Manager Atrium Biała. – Odwiedzający targi będą mogli przejrzeć oferty i podjąć decyzję, w którym kierunku ten dodatkowy, pozaszkolny rozwój dziecka mógłby przebiegać.

Fakt, że targi odbywać się będą w centrum handlowym sprawi, że będzie można załatwić kilka szkolnych obowiązków na raz – wybrać zajęcia, ale też skomponować szkolną wyprawkę.

Podczas wydarzenia w jednym miejscu będzie można zapoznać się ze szczegółową ofertą lokalnych szkół, firm, klubów i stowarzyszeń oraz poznać odpowiedzi na nurtujące zarówno rodziców, jak i uczniów pytania. W czasie targów odbywać się będą prezentacje, pokazy i warsztaty prowadzone przez naszych wystawców. Na dzieci odwiedzające stoiska wystawców czekać też będą animacje i wata cukrowa. Będzie wydawana osobom, które przedstawią egzemplarz gazety targowej na której znajdą się potwierdzenia odwiedzenia co najmniej siedem stoisk wystawców „Targów zajęć pozalekcyjnych.”

Stoiska będzie można odwiedzać od godz. 10.00 do godz. 17.00.

Wśród ofert będzie można znaleźć zajęcia z przeróżnych dziedzin, m.in. ze sportu, nauki, muzyki czy robotyki. Każdy będzie mógł znaleźć coś dla siebie.

A w przypadku dzieci, to „znalezienie” może przynieść mnóstwo korzyści. Ważne jednak, by szukać umiejętnie.

- Dzieci od najmłodszych bardzo doceniają możliwość wyboru. Przy tym doborze zajęć pozalekcyjnych warto więc uwzględniać ich zdanie, potrzeby i zainteresowania – podkreśla psycholog Magdalena Grześ. - Tego typu zajęcia mogą mieć bardzo dobry wpływ na najmłodszych. Bycie w grupie rówieśniczej często wpływa korzystnie na dzieci. Daje to zarówno pozytywne, jak i trudne doświadczenia, i zarówno jedne jak i drugie, mogą najmłodszych wiele nauczyć.

Przy wyborze dodatkowych aktywności warto też pamiętać, że nie każde dziecko będzie miało od początku ukierunkowanych zainteresowań.

- Niektóre muszą po prostu eksplorować i doświadczać – zarówno sukcesów, jak i porażek. Wartościowe jest, by doszło samemu do tego, co je interesuje. Warto więc dać dziecku czas na to, by znalazło coś odpowiedniego dla siebie – podkreśla Magdalena Grześ.

Harmonogram prezentacji wystawców

 • Talentownia Białystok, godz. 10.50
 • ProfiLingua, godz. 11.15
 • Po chińsku, godz. 11.30
 • Misja Robotyka, godz. 12.00
 • Studio Artystyczne Bazgroł, godz. 12.30
 • Akademia Nauki, godz. 13.00
 • Edu3Dkacja, godz. 13.30
 • Infotech, godz. 14.00
 • IT-Club.Academy, godz. 14.30
 • Sport Club Karate Białystok, godz. 15.00
 • Nienudno.pl, godz. 15.30
 • Pracownia Teatralna Justyna Godlewska i Przyjaciele, godz.16.00
 • Start Białystok sport paraolimpijski, godz. 16.20

– Zapraszamy rodziców oraz dzieci i młodzież do odwiedzenia Atrium Biała w najbliższą sobotę. Targi Zajęć Pozalekcyjnych będą niepowtarzalną okazją do tego, aby dowiedzieć się, jakie propozycje dla młodych białostoczan w nowym roku szkolnym przygotowały m.in. placówki edukacyjne, artystyczne oraz sportowe. Wspólnie ze współorganizatorami – Kurierem Porannym i Gazetą Współczesną – chcemy ułatwić młodemu pokoleniu start w nowym roku szkolnym. Podczas wydarzenia, odwiedzający będą mogli przejrzeć oferty zajęć pozalekcyjnych i podjąć decyzję, w którym kierunku chcą rozwijać swoje zainteresowania i zdolności – mówi Justyna Doroszkiewicz, dyrektor Atrium Biała.

Targi Zajęć Pozalekcyjnych - Wystawcy

Wśród naszych wystawców znaleźli się już:

Akademia Nauki

Akademia Nauki to miejsce rozwoju intelektu i nauki języka angielskiego dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Jego twórcy są pasjonatami nowoczesnych programów edukacyjnych podnoszących sprawność czytania, zapamiętywania, umiejętności matematycznych, a także skutecznych metod uczenia się języka angielskiego. Prowadzą wiele kampanii społecznych z zakresu rozwijania potencjału intelektualnego i osobistego. Specjalizują się też w kursach rozwoju intelektu dla dzieci już od 3 roku życia, młodzieży oraz dorosłych. Misją Akademii jest propagowanie stylu naturalnego uczenia się, który niesie zadowolenie i poczucie pewności siebie.

Targi Zajęć Pozalekcyjnych w Białymstoku. Rodzice i dzieci w jednym miejscu będą mogli zapoznać się z ofertami z przeróżnych dziedzin

Sport Club Karate Białystok

Sport Club Karate jest członkiem Światowej Organizacji IKO Nakamura którego przedstawicielem Daihyo Masanaga Nakamura a prezesem SCK Shihan Piotr Sawicki 6 Dan Mistrz Świata z Tokio 97 oraz wielokrotny Mistrz Europy. Celem działań klubu jest krzewienie sportu kultury i dyscypliny na bazie karate kyokushin, Jego członkowie biorą udział w szkoleniach, treningach oraz seminariach sportowych i stwarzają młodym adeptom sztuki walki możliwość bliższego poznania siebie. Poprzez systematyczne zajęcia budują umiejętność pracy w grupie, szacunku do starszych oraz poczucia własnej wartości. Rywalizacja sportowa uczy panowania nad stresem, który jest nieodłącznym elementem życia.

Targi Zajęć Pozalekcyjnych w Białymstoku. Rodzice i dzieci w jednym miejscu będą mogli zapoznać się z ofertami z przeróżnych dziedzin

Po chińsku

"Po chińsku" to zespół ludzi, których łączy pasja do pogłębiania wiedzy na temat Państwa Środka. Podczas ich zajęć można dowiedzieć się między innymi, jak poprawnie wymawiać poszczególne słowa, frazy, zdania i tony w języku chińskim (oraz jak je rozróżniać). Ich uczestnicy poznają struktury i zasady pisowni chińskich znaków oraz sposoby na łatwiejsze ich zapamiętywanie. Uczniowie zostają również wprowadzeni w świat sztuki, jaką jest kaligrafia chińska. Uczą się też czytać po chińsku w sposób płynny i klarowny, a także ćwiczą umiejętność słuchania ze zrozumieniem. Podczas kursu organizujemy również lekcje tematyczne i kulturowe tj. malowanie na papierze ryżowym, nauka gry na chińskich instrumentach, chińskie gry planszowe, drukowanie chińskich wierszy za pomocą starodawnej metody druku i wiele więcej.

Targi Zajęć Pozalekcyjnych w Białymstoku. Rodzice i dzieci w jednym miejscu będą mogli zapoznać się z ofertami z przeróżnych dziedzin
Targi Zajęć Pozalekcyjnych w Białymstoku. Rodzice i dzieci w jednym miejscu będą mogli zapoznać się z ofertami z przeróżnych dziedzin

Profi Lingua

ProfiLingua to Największe Centrum Edukacyjne w Polsce z dziesięcioleciami doświadczenia w nauczaniu. Przez dekadę centrum pomogło tysiącom kursantów, wspierając ich pasję i rozwój. Wieloletnie doświadczenie przekłada się również na skuteczność – ich słuchacze osiągają największą zdawalność na egzaminach. Świetne rezultaty są wynikiem unikatowego systemu monitorowania ich indywidualnych postępów – ProfiLingua Quality Control. Centrum zapewnia też narzędzia, które czynią naukę nie tylko przyjemną, lecz także skuteczną – podczas zajęć wykorzystywane są tablice interaktywne, a kursanci mają dostęp do Strefy Słuchacza, e-Platformy, biblioteki i mediateki.

Targi Zajęć Pozalekcyjnych w Białymstoku. Rodzice i dzieci w jednym miejscu będą mogli zapoznać się z ofertami z przeróżnych dziedzin

Infotech

Technikum Programistyczne INFOTECH to idealne miejsce dla młodych pasjonatów kodowania, którzy chcą rozwijać swoje umiejętności w praktycznym wymiarze. Mogą się tam nauczyć najnowszych języków programowania, technik tworzenia aplikacji i prowadzenia projektów w branży IT. Nauczanie oparte jest na doświadczeniach podlaskich firm, z którymi szkoła ściśle współpracuje. Liceum INFOTECH to połączenie tradycyjnej edukacji licealnej z zaawansowanym kursem technologicznym. Daje młodzieży solidne podstawy akademickie, jednocześnie przygotowując ich do wejścia w świat technologii i innowacji.

Targi Zajęć Pozalekcyjnych w Białymstoku. Rodzice i dzieci w jednym miejscu będą mogli zapoznać się z ofertami z przeróżnych dziedzin

Studio artystyczne Bazgroł

Studio Bazgroł to pracownia artystyczna prowadzona przez Izabelę Magnuszewską - absolwentkę malarstwa na łódzkiej Akademii Sztuk Pięknych oraz studiów podyplomowych z zakresu przygotowania pedagogicznego, arteterapii i terapii osób ze spektrum autyzmu. Studio oferuje zajęcia plastyczne i fotograficzne dla dzieci, warsztaty artystyczne dla dorosłych, kursy rysunku i malarstwa przygotowujące do egzaminów wstępnych do szkół artystycznych, zajęcia TUS oraz zajęcia z elementami arteterapii. W pracowni organizowane są również imprezy okolicznościowe, przyjęcia urodzinowe połączone z warsztatami artystycznymi.
Wszystkie zajęcia prowadzone są w kameralnych grupach lub w trybie indywidualnym pod opieką doświadczonych plastyków i pedagogów. W pracowni można także zamówić personalizowane obrazy i projekty oraz zakupić gotowe prace.

Targi Zajęć Pozalekcyjnych w Białymstoku. Rodzice i dzieci w jednym miejscu będą mogli zapoznać się z ofertami z przeróżnych dziedzin

Misja Robotyka

Misja Robotyka to nowatorska forma edukacji dla dzieci. Prowadzimy lokalną akademię Robotyki LEGO. Prowadzone przez nich zajęcia to: matematyka i fizyka wykorzystane w praktyce, kreatywne wykorzystywanie możliwości, jakie dają nowoczesne technologie oraz dobra zabawa poprzez naukę.

Targi Zajęć Pozalekcyjnych w Białymstoku. Rodzice i dzieci w jednym miejscu będą mogli zapoznać się z ofertami z przeróżnych dziedzin

Edu3Dkacja

W Edu3Dkacja prowadzone są zajęcia dla dzieci, które rozwijają wyobraźnie przestrzenną i pozwalają na poznanie najnowocześniejszych technologii. Podczas nich uczniowie od najmłodszych lat mają okazję zgłębiać zagadnienia związane z drukiem 3D, robotyką czy programowaniem. Oferta skierowana jest do uczestników w wieku od 6 do 14 lat. Zajęcia organizowane są w szkołach, przedszkolach, domach kultury, uniwersytetach dziecięcych oraz w placówce akademii. W procesie edukacji kluczowy jest wybór odpowiednich kierunków kształcenia dlatego Edu3Dkacja stawia na zajęcia związane z zawodami przyszłości.

Targi Zajęć Pozalekcyjnych w Białymstoku. Rodzice i dzieci w jednym miejscu będą mogli zapoznać się z ofertami z przeróżnych dziedzin

Koba

Czego tak naprawdę potrzebuje Uczeń i Student? Przede wszystkim prędkości! Jeśli marzy Ci się Internet, który dostarcza nie tylko informacje, ale również możliwości, mamy dla Ciebie doskonałą wiadomość!

Firma KOBA oferuje Internet kablowy o prędkości od 50 Mb/s aż do 1 Gb/s – to opcje, które dostosowujemy do Twoich potrzeb. To właśnie dzięki takiej szybkości możesz śmiało wykorzystywać zasoby online do nauki i zabawy.

A co więcej, mamy dla Ciebie elastyczność. Niezależnie czy potrzebujesz umowy na 8, 9, 10 czy 11 miesięcy – my jesteśmy gotowi dostosować się do Twojego planu.

Targi Zajęć Pozalekcyjnych w Białymstoku. Rodzice i dzieci w jednym miejscu będą mogli zapoznać się z ofertami z przeróżnych dziedzin

It-Club.Academy

It-Club.Academy to informatyczne centrum edukacyjne mieszczące się w Białymstoku. Dzięki swoim zasadom oraz oryginalnemu podejściu do sposobu nauczania stanowi niedrogie i skuteczne źródło zdobywania wiedzy praktycznej. Tym, co wyróżnia It-Club od pozostałych ośrodków jest struktura podobna do klubu sportowego, gdzie dzieci mogą odwiedzić swój informatyczny klub w dowolnym momencie w ciągu dnia. Dodatkowo, nacisk kładziony jest na efektywną komunikację między trenerami a uczniami, tworzenie zespołów i startupów, a także uczestnictwo w realizacji realnych projektów. It-Club to nie tylko kursy, to również atmosfera jedności, rozbudzanie kreatywności, zdrowa rywalizacja i rozwój osobisty. Najlepsi uczniowie mają szansę pracy w zespole It-Club, a także realizować się zawodowo i poznawać tajniki biznesu.

Targi Zajęć Pozalekcyjnych w Białymstoku. Rodzice i dzieci w jednym miejscu będą mogli zapoznać się z ofertami z przeróżnych dziedzin

Pracownia Teatralna Justyna Godlewska i Przyjaciele

Zajęcia prowadzone są pod czujnym okiem doświadczonych instruktorów. Młoda, profesjonalna, utalentowana kadra przeprowadzi Cię przez meandry współczesnego teatru! Pracownia zapewnia warsztat z kultury żywego słowa, czyli poprawnej dykcji i artykulacji, emisji głosu, piosenki ludowej i aktorskiej, interpretacji wiersza i prozy, scen dialogowych, zadań aktorskich, improwizacji oraz tańca, ruchu i świadomości ciała. Pracownia Teatralna gwarantuje możliwość spotkania z nietuzinkowymi ludźmi kultury i sztuki oraz odbycia kursów masterclass. W twórczej i życzliwej atmosferze pomagają rozwijać skrzydła artystycznym pasjom i zainteresowaniom. Pracownia Artystyczna Justyna Godlewska i Przyjaciele to jedyne miejsce w Białymstoku, które kompleksowo i wszechstronnie zajmuje się edukacją teatralną.

Zapraszamy do wybranej grupy wiekowej :
1. szkraby – dzieci w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym. zajęcia odbywają się w
każdą sobotę w godzinach:
Dzieci poznają świat teatru: rodzaje, charakterystyczne cechy, tworzą elementy scenografii, kostiumów, lalki. ćwiczą właściwą postawę, koordynację, umięjętności motoryczne i ruchowe, wokalne, dykcyjne i artykulacyjne oraz współpracy w grupie. Korzystając z technik i środków teatralnych (między innymi: drama, improwizacja, recytacja, pantomima) uczą się rozpoznawać i
nazywać emocje oraz panować nad nimi. ćwiczą pamięć i skupienie. Bawiąc się uczą, rozwijają wyobraźnię i kreatywność. nawiązują przyjaźnie. Warsztaty zakończone są pokazem.

2. milusińscy – dzieci w wieku 10 – 13 lat
zajęcia odbywają się w każdą sobotę w godzinach: 13:30 - 15:30. Uczestnicy poznają świat teatru: rodzaje, charakterystyczne cechy, pojęcia. tworzą elementy scenografii, kostiumów, lalek. ćwiczą własciwą postawę, świadomość ciała, koordynację ruchową,
umiejętności wokalne, dykcyjne i artykulacyjne oraz współpracę w grupie. korzystając z technik i środków teatralnych (między innymi: drama, improwizacja, recytacja, pantomima) uczą się okazywania i kontrolowania emocji oraz uczuć, panowania nad nimi. Ćwiczą pamięć i skupienie. rozwijają wyobraźnię i kreatywność. Nawiązują przyjaźnie. Budują wiarę we własne możliwości i
odwagę podczas wystąpień publicznych. Warsztaty zakończone są pokazem.

3. buntownicy – młodzież w wieku 14 – 19 lat
zajęcia odbywają się w każdy wtorek i czwartek w godzinach 17.00-19.00. Uczestnicy poznają świat teatru: rodzaje, charakterystyczne cechy, pojęcia. Tworzą elementy scenografii, kostiumów, lalki. ćwiczą właściwą postawę, świadomość ciała, koordynację ruchową, umiejętności wokalne, dykcyjne i artykulacyjne oraz współpracy w grupie. Korzystając z technik i
środków teatralnych (między innymi: drama, improwizacja, recytacja, pantomima) uczą się okazywania i kontrolowania emocji oraz uczuć, panowania nad nimi. ćwiczą pamięć i skupienie. rozwijają wyobraźnię i kreatywność. Ćwiczą interpretację wiersza i prozy, sceny aktorskie i dialogowe, piosenkę aktorską. Otrzymują niezbędną wiedzę na temat wymogów egzaminów
wstepnych do szkół teatralnych. Budują wiarę we własne możliwości i odwagę podczas wystąpień publicznych. nawiązują przyjaźnie. Warsztaty zakończone są pokazem.

Targi Zajęć Pozalekcyjnych w Białymstoku. Rodzice i dzieci w jednym miejscu będą mogli zapoznać się z ofertami z przeróżnych dziedzin

4. doświadczeni – osoby dorosłe w wieku 19+
zajęcia odbywają się w każdy poniedziałek w godzinach 17.00 – 19.00. Oferta skierowana jest do osób dorosłych, które interesują się teatrem, pragną śpiewać, tańczyć, wystąpić na scenie w spektaklu; chcą poznać kulisy i praktyki pracy aktora, pokonać tremę, mówić głośniej i wyraźniej a przede wszystkim świetnie się bawić, spotkać niesamowitych wrażliwców, którzy tak jak oni kochają dobrą literaturę, poezję, piosenkę aktorską. Na zajęciach uczestnicy będą wymieniać się doświadczeniami i spostrzeżeniami na temat sztuki, ćwiczyć dykcję, pracować ciałem nad poprawą kondycji i plastyki ruchu, interpretować wiersze i prozę, ćwiczyć umiejętności wokalne oraz pamięciowe; świetnie się bawić, wzruszać, poznawać wyjątkowych ludzi, pić wyśmienitą kawę. Warsztaty zakończone są pokazem.
Dołącz do nas. spełniaj marzenia. Wiek nie ma znaczenia. a doświadczenie życiowe bardzo
przydaje się na teatralnej scenie.

Targi Zajęć Pozalekcyjnych w Białymstoku. Rodzice i dzieci w jednym miejscu będą mogli zapoznać się z ofertami z przeróżnych dziedzin

Nienudno

Wiemy, że kluczem do serca dziecka jest fantastyczna fabuła. To właśnie na niej opierają się nasze wszystkie zajęcia, dzięki czemu lekcja zmienia się w bohaterską misję. W ten sposób dziecko nie traktuje nauki jako przykrego obowiązku. Zamiast tego angażuje się w lekcję niczym w grę, ponieważ jest ona dla niego pasjonującą przygodą! Wówczas dziecko uczy się czegoś – np. angielskiego – nie dlatego, że nauczyciel mu każe, ale dlatego, że chce uratować świat przed zagładą!.
Nasze zajęcia uczą, bawią a przede wszystkim pomagają rozwijać dzieciom własne zainteresowania, co odbywa się oczywiście w nasz nienudny sposób.
Nasze zajęcia:
1. Programowanie w świecie Minecraft z językiem angielskim klasy 1-3: nauka przestrzennego i abstrakcyjnego myślenia, podstawy programowania, język angielski w przystępnej formie – ponad 200 słów i zwrotów w czasie trwania kursu, genialne mapy i mody minecraftowe rozwijające wyobraźnię każdego dziecka, podręcznik z minecraftowymi zagadkami, łamigłówkami i kodami QR przenoszącymi do dodatkowych treści,

2. Matematyka w Mincrafcie klasy 1-3: matematyka w fabularnym świecie gry Minecraft, utrwalenie oraz rozszerzenie materiału szkolnego, nowatorskie podejście do zagadnień matematycznych, grupy podzielone wiekowo, pokazanie nietrudnej i nienudnej matematyki, zeszyty ćwiczeń z dodatkowymi zadaniami w minecraftowym klimacie

3. Tworzenie gier w Minecraft klasy 4-6: innowacyjny kurs tworzenia gier w Minecrafcie, tworzenie własnych modyfikacji gry, modelowanie obiektów 3D, kurs prowadzony w założeniach SCRUM – metoda zarządzania zwinnego wykorzystywana w największych firmach branży IT, nauka zarządzania projektem i pracy w zespole,

4. Robotyka Lego z językiem angielskim przedszkola i klasy 1-3: budowanie i programowanie robotów z LEGO, rozwijanie wyobraźni i kreatywnego myślenia, utrwalenie i rozszerzenie materiału szkolnego, odświeżony program z mnóstwem nowych robotów i super scenariuszami na każdy tydzień, praktyczny język angielski: dziecko w czasie kursu nauczy się ponad 150 przydatnych słówek i zwrotów!

5. Szachy przedszkola i klasy 1-3: barwny szachowy świat – podróż po historii gry z elementami historii powszechnej, nauka podstaw gry, rozwój samodzielnego, logicznego rozumowania, rozwój wyobraźni wzrokowej i koncentracji, trening pamięci i uwagi, rozwój charakteru dziecka, konsekwencja i wytrwałość w działaniu.

6. Eksperymenty przedszkola i klasy 1-3: bezpieczne laboratorium pod okiem doświadczonego instruktora – pasjonaty, samodzielne wykonywanie eksperymentów, nauka w praktyce, nie tylko w teorii!, pobudzające myślenie i kreatywność barwne i spektakularne doświadczenia, intuicyjne zrozumienie praw fizyki oraz chemii.

7. Tworzenie gier w Roblox klasy 7-8: praktyczny kurs tworzenia gier z wykorzystaniem narzędzi z Roblox Studio, kodowanie w języku programistycznym LUA, konstruowanie modeli 3D i animacji, tworzenie udźwiękowienia gier (muzyka i efekty dźwiękowe), zarządzanie projektem i praca w zespole.

Targi Zajęć Pozalekcyjnych w Białymstoku. Rodzice i dzieci w jednym miejscu będą mogli zapoznać się z ofertami z przeróżnych dziedzin

Talentownia

Talentownia miejsce kreatywne z pasją i ogromnym wachlarzem kolorowych aktywności pozalekcyjnych dla dzieci i młodzieży. Uczymy kompetencji życiowych, uzbrajamy w narzędzia do szczęśliwego i świadomego życia podczas zajęć Soward SKILLS. Zajęcia BRAINY ABACUS pokazują, że z matematyką można się zaprzyjaźnić, a aktywności kreatywne takie jak Digital Painting, grafika komputerowa, fotografia i animacja poklatkowa wprowadzają dzieciaki w kreatywny świat projektowania. TALENTOWNIA ma pomóc dzieciom, młodzieży odkrywać oraz rozwijać swoje pasje i talenty, poprzez szeroki wachlarz proponowanych zajęć, a Tobie Drogi Rodzicu podpowiadać jakich narzędzi użyć do rozwoju Twojego Dziecka.

Targi Zajęć Pozalekcyjnych w Białymstoku. Rodzice i dzieci w jednym miejscu będą mogli zapoznać się z ofertami z przeróżnych dziedzin

Podlaskie Stowarzyszenie Sportowe Osób Niepełnosprawnych „START”
Sport osób z niepełnosprawnościami ruchu lub wzroku – sport paraolimpijski.

Darmowe zajęcia oferowane przez Podlaskie Stowarzyszenie Sportowe Osób Niepełnosprawnych „START” prowadzone są przez profesjonalnych trenerów. Odbywają się one na obiektach sportowych w Białymstoku. Zajęcia prowadzone są w następujących dyscyplinach: pływanie, lekka atletyka (biegi, rzuty), tenis stołowy, koszykówka na wózkach, strzelectwo (broń pneumatyczna), parakajakarstwo.
Zajęcia na poziomie amatorskim, zaawansowanym i wyczynowym, grupy w różnym wieku – od najmłodszych dzieci do dorosłych. Możliwe jest zorganizowanie darmowego transportu na zajęcia osobom na wózkach.
Oprócz tego Podlaskie Stowarzyszenie Sportowe Osób Niepełnosprawnych „START” oferuje: zabiegi fizjoterapeutyczne, sprzęt sportowy, strój sportowy, wyjazdy na obozy i zawody oraz wiele innych!
Na pierwsze zajęcia można przyjść bez formalności, zobaczyć, spróbować i zmienić swoje życie na lepsze!

Targi Zajęć Pozalekcyjnych w Białymstoku. Rodzice i dzieci w jednym miejscu będą mogli zapoznać się z ofertami z przeróżnych dziedzin
Targi Zajęć Pozalekcyjnych w Białymstoku. Rodzice i dzieci w jednym miejscu będą mogli zapoznać się z ofertami z przeróżnych dziedzin
emisja bez ograniczeń wiekowych
Wideo

Pierwszy trening polskich piłkarzy pod okiem 2500 kibiców

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Dołącz do nas na X!

Codziennie informujemy o ciekawostkach i aktualnych wydarzeniach.

Obserwuj nas na X!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera
Wróć na poranny.pl Kurier Poranny