sportowy24
  Skoki narciarskie Zakopane 2018 GDZIE OGLĄDAĆ Puchar Świata...

  Skoki narciarskie Zakopane 2018 GDZIE OGLĄDAĆ Puchar Świata w Zakopanem Kwalifikacje 25.01.2018. TRANSMISJA, LIVE

  Andrzej Stanowski, krk, aip

  Kurier Poranny

  Aktualizacja:

  Kurier Poranny

  Skoki narciarskie Zakopane 2018 GDZIE OGLĄDAĆ Puchar Świata w Zakopanem Kwalifikacje 25.01.2018. TRANSMISJA, LIVEKamila Stocha i jego kolegów z reprezentacji
  1/9
  przejdź do galerii

  Skoki narciarskie Zakopane 2018 GDZIE OGLĄDAĆ Puchar Świata w Zakopanem Kwalifikacje 25.01.2018. TRANSMISJA, LIVE

  Kamila Stocha i jego kolegów z reprezentacji Polski wspierać będzie w Zakopanem komplet 24 tysięcy kibiców ©Ap/eastnews

  Skoki narciarskie Zakopane 2018 GDZIE OGLĄDAĆ TRANSMISJA NA ŻYWO Kwalifikacje do niedzielnego konkursu 25.01.2018. Puchar Świata w Zakopanem na żywo pokaże TVP 1, TVP Sport oraz Eurosport 1. Skoki narciarskie Zakopane 2018 Transmisja. Będą to już 44. i 45. zawody pucharowe w Zakopanem.

  Skoki narciarskie Zakopane 2018 GDZIE OGLĄDAĆ Puchar Świata w Zakopanem Kwalifikacje 25.01.2018. TRANSMISJA, LIVE  Skoki narciarskie Zakopane 2018 Transmisja. Gdzie obejrzeć skoki narciarskie na żywo, online? Skoki narciarskie Zakopane 2018

  Od dzisiaj oczy całej sportowej Polski skierowane będą na Zakopane, gdzie odbędą się dwa konkursy Pucharu Świata. W sobotę rywalizować będą drużyny, w niedzielę przewidziano konkurs indywidualny, do którego kwalifikacje odbędą się już dziś. Zawody ma oglądać każdego dnia komplet 24 tysięcy widzów.

  PROGRAM:Skoki narciarskie: Zakopane 2018 ONLINE. Gdzie oglądać Puchar Świata - kwalifikacje. Transmisja ONLINE i TV za darmo w Internecie

  Skoki narciarskie Zakopane 2018 GDZIE OGLĄDAĆ Puchar Świata w Zakopanem Kwalifikacje 25.01.2018. TRANSMISJA, LIVE  Do pierwszego konkursu olimpijskiego w Pjongczangu pozostały już tylko dwa tygodnie. Dlatego wszystkie ekipy bardzo poważnie traktują zakopiańską imprezę, na liście startowej są same tuzy.

  Skoki narciarskie Zakopane 2018 Transmisja. Gdzie obejrzeć Online, Na Żywo?

  Polacy po mistrzostwach świata w lotach pozostali na dwa dni w Oberstdorfie, gdzie ćwiczyli na normalnej skoczni.

  – Chcieliśmy sobie przypomnieć technikę skakania na mniejszym obiekcie. Teraz czeka nas wielkie wyzwanie, bo wiem, jak polscy kibice traktują zakopiańskie konkursy – mówi trener naszej kadry Stefan Horngacher.

  Skoki narciarskie Zakopane 2018 GDZIE OGLĄDAĆ Puchar Świata w Zakopanem Kwalifikacje 25.01.2018. TRANSMISJA, LIVE  Nasi skoczkowie zawsze powtarzają, że dla nich konkursy w Zakopanem są priorytetowe. Na Wielkiej Krokwi bardzo często odbudowywali formę przed wielkimi imprezami. Tak było np. w 2002 roku, kiedy Adam Małysz zwyciężył w Zakopanem, a potem przywiózł dwa medale z igrzysk z Salt Lake City, podobnie zwycięstwo Kamila Stocha w 2012 roku było zapowiedzią dwóch złotych krążków z Soczi.

  Skoki narciarskie: Puchar Świata Zakopane 2018. Terminarz transmisji TV i online

  Teraz emocje też są gwarantowane, nasz najlepszy zawodnik mówi wprost: – Oj, teraz dopiero będzie się działo!

  – Konkursy w Zakopanem nie będą dla naszych skoczków łatwe – mówi dyrektor sportowy PZN Adam Małysz. – Jesteśmy u siebie, oczekiwania są dużo większe, do tego dojdzie presja tysięcy polskich kibiców. Ale trzeba do tych zawodów podejść jak do każdych innych. Wiadomo, że w tym roku najważniejsze są igrzyska olimpijskie i trzeba robić wszystko, żeby tam być w stu procentach przygotowanym – dodaje.

  Skoki narciarskie Zakopane 2018 GDZIE OGLĄDAĆ Puchar Świata w Zakopanem Kwalifikacje 25.01.2018. TRANSMISJA, LIVE  W składzie naszej ekipy jest dziesięciu skoczków, na Wielkiej Krokwi wystartują: Kamil Stoch, Piotr Żyła, Dawid Kubacki, Maciej Kot, Stefan Hula, Jakub Wolny, Tomasz Pilch, Bartosz Czyż, Paweł Wąsek i Aleksander Zniszczoł. Polska zgodnie z regulaminem ma prawo wystawić 12–osobą reprezentację, ale sytuacja na zapleczu jest zła (dwóch skoczków – Przemysław Kantyka i Krzysztof Leja – wystąpi w Pucharze Kontynentalnym), a do tego doszła choroba Klemensa Murańki.

  SKOKI NARCIARSKIE ZAKOPANE 2018 GDZIE OGLĄDAĆ

  Zawody PŚ przykuwają uwagę jeszcze z jednego powodu. Będą to pierwsze konkursy pucharowe na przebudowanej Wielkiej Krokwi im. Stanisława Marusarza. Założono na niej tory lodowe, przebudowano bulę, punkt konstrukcyjny przesunięto z K 120 na K 125, a HS ze 134 m na 140 m.

  Skoki narciarskie Zakopane 2018 GDZIE OGLĄDAĆ Puchar Świata w Zakopanem Kwalifikacje 25.01.2018. TRANSMISJA, LIVE  Będą to już 44. i 45. zawody pucharowe w Zakopanem. Wszystko zaczęło się w 1980 roku, pierwszy i jedyny jak do tej pory konkurs na Średniej Krokwi wygrał Stanisław Bobak, dzień później na Wielkiej Krokwi triumfował Piotr Fijas. Najwięcej zwycięstw odniósł w Zakopanem Austriak Gregor Schlierenzauer – pięć. Przed rokiem triumfował Kamil Stoch, a drużynowo Niemcy. Polacy jeszcze nigdy nie wygrali konkursu drużynowego.

  Skoki narciarskie Zakopane 2018 GDZIE OGLĄDAĆ Puchar Świata w Zakopanem Kwalifikacje 25.01.2018. TRANSMISJA, LIVE  Skoki narciarskie Zakopane 2018 - terminarz. Kiedy i o której godzinie skoki?

  Program zawodów  Piątek, godz. 16
  – oficjalny trening, godz. 18
  – kwalifikacje.

  Sobota, godz. 15
  – seria próbna, godz. 16 – konkurs drużynowy.

  Niedziela, godz. 15
  – seria próbna, godz. 16
  – konkurs indywidualny.

  Skoki narciarskie Zakopane 2018 GDZIE OGLĄDAĆ Puchar Świata w Zakopanem Kwalifikacje 25.01.2018. TRANSMISJA, LIVE

  Komentarze

  Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Poranny.pl poleca

  Targi pracy. Profile firm i oferty pracy. Szukaj swojej!

  Targi pracy. Profile firm i oferty pracy. Szukaj swojej!

  Rolnik z Podlasia znalazł żonę! Zobacz zdjęcia ze ślubu

  Rolnik z Podlasia znalazł żonę! Zobacz zdjęcia ze ślubu

  Białystok na przełomie wieków. Nie poznasz swojego miasta! (zdjęcia)

  Białystok na przełomie wieków. Nie poznasz swojego miasta! (zdjęcia)

  Poszukiwane przez podlaską policję. Oszustka, złodziejka, szpieg, dilerka

  Poszukiwane przez podlaską policję. Oszustka, złodziejka, szpieg, dilerka