Regionalny Puchar Polski dla MKS Ruch Wysokie Mazowieckie
Regionalny Puchar Polski dla MKS Ruch Wysokie Mazowieckie Adam Muśko
Dopiero dogrywka zadecydowała o tym kto zdobył Regionalny Puchar Polski. Do góry podnieśli go piłkarze MKS Ruch Wysokie Mazowieckie, którzy pokonali Olimpię Zambrów 2:1.

Olimpia Zambrów nie obroniła Regionalnego Pucharu Polski mimo że zagrała finał na własnym stadionie. Mecz można scharakteryzować zdaniem 3 x Kamil. O takim imieniu strzelali bowiem gole piłkarze. Najpierw w I połowie po rzucie rożnym i zamieszaniu bramkę dla Ruchu zdobył Kamil Jackiewicz. Wyrównanie padło w drugiej połowie, gdy sędzia podyktował rzut karny za faul na Shibacie. Jedenastkę pewnie wykonał Kamil Zalewski w 74 minucie. Decydująca bramka padła już w dogrywce, gdy Kamil Stankiewicz pokonał bramkarza Olimpii Zambrów.

Olimpia Zambrów - MKS Ruch Wysokie Mazowieckie 1:2 (1:1, 0:1)
Bramki: 0:1 - Kamil Jackiewicz (43). 1:1 Kamil Zalewski 74 z karnego, 1:2 - Kamil Stankiewicz 116.
Olimpia: Bieliński - Radecki, Paczkowski, Maliszewski (105 Gołaszewski), Jastrzębski, Malinowski (67. Napora), Shibata, Kalinowski (79. Ciborowski), Steć, Tomkiewicz, Zalewski.
Ruch: Osuch - Porębski, Stankiewicz, Kuriata, Jurczak (69. Samluk) - Brokowski (62. Domański), Grzybowski, Hryszko, Mackiewicz - Grochowski (85. Pytlik) , Jackiewicz.
Sędziował: Konrad Lewończuk.
Żółte kartki: Tomkiewicz, Paczkowski, Steć, Maliszewski (Olimpia); Kuriata, Pytlik, Brokowski, Hryszko (Ruch).