Real - Juventus 1:3 - wynik, wszystkie bramki na YouTube, skrót meczu, gole 11.04.2018 (zdjęcia, wideo)

(adek)
Real Madryt - Juventus Turyn 1:3. Zobacz skrót meczu i wszystkie bramki. Juventus pokonał Real, ale to "Królewscy" będą bronić Ligi Mistrzów.

Real Madryt - Juventus Turyn 1:3 - wszystkie bramki, gole na YouTube 11.04.2018

Real - Juventus - wszystkie bramki, skrót meczu, gole, wynik 11.04.2018 (zdjęcia, wideo)

Real - Juventus - zobacz wszystkie bramki na YouTube 11.04.2018

Real - Juventus 1:3. Wszystkie bramki, skrót meczu, karny Szczęsnego, czerwona kratka Buffona [WIDEO YOUTUBE, ZDJĘCiA]

Juventus Turyn po pierwszym spotkaniu z Realem był w bardzo złej sytuacji. Zawodnicy Juventusu przegrali 3-0, przez co mieli małe szanse na awans do półfinału.

Jednak w meczu rewanżowym już w drugiej minucie Juventus Turyn objął prowadzenie. Było to po strzale głową Mario Mandżukić.

Mecz Real - Juventus - zobacz wszystkie bramki YOUTUBE (skrót meczu, gole, wynik 11.04.2018)

Real - Juventus 1:3 Skrót meczu: GOL Cristiano Ronaldo - bronił Szczęsny. Zobacz bramki w internecie [WIDEO YOUTUBE, FACEBOOK, TWITTER]

W 12. minucie Gianluigi Buffon obronił strzał Garetha Bale'a i Realowi nie udało się wyrównać. W kolejnej akcji Isco strzelił bramkę, ale ale sędziowie nie uznali jej twierdząc, że był spalony.

Mario Mandzukić podwyższył prowadzenie Juventusu w 37. minucie. Następna bramka padła w 61. Real Madryt przegrywał na własnym stadionie 0:3.

Real - Juventus WYNIK, BRAMKI, GOLE 11.04.2018

Real Madryt - Juventus Turyn - skrót meczu i wszystkie bramki na YouTube 12.04.2018

Dopiero Cristiano Ronaldo pogrzebał nadzieje Juventusu na półfinał Ligi Mistrzów. W doliczonym czasie gry sędzia Michael Oliver podyktował rzut karny po tym, jak Benatia zaatakował Vazqueza w polu karnym. Najbardziej niezadowolony z tej sytuacji był Buffon, który nie krył emocji. Sędzia postanowił ostudzić jego temperament pokazując czerwoną kartkę. W bramce stanął Wojciech Szczęsny, któremu nie udało się obronić strzału Ronaldo.

Strzał Cristiano Ronaldo zapewnił Realowi awans do półfinału Ligi Mistrzów.