Nasza Loteria SR - pasek na kartach artykułów
2 z 18
Przeglądaj galerię za pomocą strzałek na klawiaturze
Poprzednie
Następne
Przesuń zdjęcie palcem
Oferta pracy:  Handlowiec...
fot. Karolina Misztal

Praca w Białymstoku i okolicach. Zobacz, kogo szukają i ile można zarobić. Nowe oferty zatrudnienia z Powiatowego Urzędu Pracy

Oferty pracy Białystok

Oferta pracy: Handlowiec

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto: od 4 000 do 5 500 PLN

Wymagania: wykształcenie wyższe (administracja, ekonomia, zarządzanie), min. 1 rok doświadczenia w handlu, prawo jazdy kat. B, mile widziana umiejętność obsługi programów Symfonia Handel

Zakres obowiązków:

Forma aplikacji: bezpośrednio do pracodawcy, tel. 537247806

Zobacz również

Auto stanęło w płomieniach na posesji. Strażacy w akcji

Czołowe zderzenie pod Myślenicami. Ranne dzieci i osoby dorosłe

Polecamy

Turniej o Puchar Tymbarku. Lambada na boisku. SP Choroszcz triumfuje

Joker z głosem Marka Hamilla – aktor powraca w nadchodzącej grze

Jura Krakowsko-Częstochowska to prawdziwy raj dla miłośników przyrody i historii