Polska - Niemcy 1:0. Śmieszne memy po meczu. Internet zapłonął po zwycięstwie biało-czerwonych. Kiwior i Szczęsny bohaterami

td
Polska - Niemcy 1:0. Śmieszne memy i obrazki po meczu zalały internet
Polska - Niemcy 1:0. Śmieszne memy i obrazki po meczu zalały internet Internet, memy
Polska pokonała Niemcy 1:0 w meczu towarzyskim rozegranym na Stadionie Narodowym w Warszawie. To dopiero drugie zwycięstwo podopiecznych Fernando Santosa nad Niemcami w historii pojedynków obu zespołów. Takie wydarzenie nie mogło przejść bez echa w wirtualnym świecie. Internauci już produkują śmieszne memy po meczu Polska - Niemcy.

Polska - Niemcy memy 2023. Obrona kluczem do zwycięstwa

Polska pokonała Niemcy 1:0 po golu Jakuba Kiwiora w pierwszej połowie. Obrońca biało-czerwonych piękną główką po rzucie rożnym umieścił piłkę w siatce. Bramkarz rywali Andre Ter Stegen był bezradny. Do przerwy biało-czerwoni utrzymali wynik, a po przerwie dzielnie się bronili, choć trzeba przyznać, że gola nie stracili dzięki fenomenalnemu Wojciechowi Szczęsnemu i sporej dawce szczęścia.

Mecz Albania - Polska 0-1. Najlepsze MEMY ze spotkania. Internauci podsumowali mecz (zdjęcia)

Polska vs Niemcy. Drugie zwycięstwo w historii

Styl jest jednak nieważny. Istotne jest to, że udało się pokonać Niemców. Po raz drugi w historii! Poprzedni triumf nad naszymi zachodnimi sąsiadami miał miejsce w 2014 roku, kiedy selekcjonerem był Adam Nawałka. To zapoczątkowało piękną kartę reprezentacji, która wówczas osiągnęła ćwierćfinał mistrzostw Europy. Oby piątkowy triumf także był zwiastunem czegoś fajnego.

Memy po meczu Polska - Niemcy. Internauci już działają

Zwycięstwo nad Niemcami nie mogło pozostać niezauważone przez internautów. W sieci pojawiły się już pierwsze śmieszne memy po meczu Polska - Niemcy. Bohaterami oczywiście Szczęsny, który po Michale Pazdanie przejął tytuł "ministra obrony narodowej", Jakub Kiwior, który strzelił gola na wagę zwycięstwa oraz Jakub Błaszczykowski, który tym meczem pożegnał się z reprezentacją. Jak internauci zareagowali na pokonanie naszych sąsiadów? Zobaczcie w galerii.

We wtorek przez Białystok przeszła wielka ulewa. To nie pierwsza taka sytuacja, kiedy ruch w mieście sparaliżował deszcz. Zobaczcie  najlepsze memy i fotomontaże z podwodnym Białymstokiem.

Memy po ulewie w Białymstoku: 28.05.2019: Co roku Białystok ...