Podlaska Złota Setka Przedsiębiorstw i Ambasador Biznesu....

  Podlaska Złota Setka Przedsiębiorstw i Ambasador Biznesu. Nagrodzeni i wielka gala. (wideo, zdjęcia)

  Maryla Pawlak-Żalikowska

  Kurier Poranny

  Aktualizacja:

  Kurier Poranny

  Nagrodzeni w Podlaskiej Złotej Setce Przedsiębiorstw i Ambasadorze Biznesu

  Nagrodzeni w Podlaskiej Złotej Setce Przedsiębiorstw i Ambasadorze Biznesu ©fot. Wojciech Oksztol

  Na nich opiera się gospodarka województwa. Podlaska Złota Setka Przedsiębiorstw "Kuriera Porannego" to jedyny taki prestiżowy ranking naszych firm. Nagrody najlepszym spółkom rozdaliśmy wczoraj podczas uroczystej gali.
  Nagrodzeni w Podlaskiej Złotej Setce Przedsiębiorstw i Ambasadorze Biznesu

  Nagrodzeni w Podlaskiej Złotej Setce Przedsiębiorstw i Ambasadorze Biznesu ©fot. Wojciech Oksztol

  [galeria_glowna]

  Nie mamy kompleksu Polski B. A słowa uznania traktujemy jak wielkie zobowiązanie do dalszych starań - zapewniała wczoraj Katarzyna Rutkowska, prezes firmy AC S.A. odbierając nagrody przyznane jej firmie. Wspominała bardzo trudny początek 2009 roku, gdy trzeba było stanąć przed załogą i powiedzieć, że jest źle. A jednak spółka wyszła z dołka obronną ręką.

  Z kolei Bogusław Łącki, prezes firmy Automatyka Pomiary Sterowanie dźwigając z dumą statuetkę Ambasadora Biznesu - Podlasie 2010 przyznał, że to dla niego jak grom z jasnego nieba.
  - Już samo znalezienie się wśród firm nominowanych do tego tytułu była zaszczytem - nie ukrywał radości prezes APS. Jego firma została też wyróżniona nagrodą Izby Przemysłowo-Handlowej w Białymstoku.

  Laureaci Podlaskiej Złotej Setki Przedsiębiorstw "Kuriera Porannego" i Ambasadora Biznesu - Podlasie 2010 Podlaskiej Fundacji Rozwoju Regionalnego to najmocniejsze, najbardziej odporne na zawirowania rynku przedsiębiorstwa. Najtwardsze załogi i najbardziej elastyczni menedżerowie. Tak uznała kapituła i tak wynika z danych finansowych.

  BAT Augustów pierwszą pozycją na liście firm z największym przychodem nie zaskoczył - jest od lat w czołówce razem z Mlekovitą i Mlekpolem. Firma AC jako Najlepsza Firma Roku 2009 i APS jako Ambasador Biznesu zebrały gromkie brawa, bo są wizytówką innowacyjnego Podlasia. Choć Promotech jeszcze odrabia straconą w kryzysie pozycję, jego szef Marek Siergiej budzi szacunek za styl, w jakim z pracownikami walczy o należne firmie miejsce na rynku.

  Decyzją organizatorów rankingów nagroda specjalna za osiągnięcie spektakularnego sukcesu w sporcie i biznesie trafiła w ręce Wojciecha Strzałkowskiego, prezesa SSA Jagiellonia Białystok.

  Więcej zdjęć w linku z lewej strony artykułu.


  Czytaj e-wydanie »

  Czytaj treści premium w Kurierze Porannym Plus

  Nielimitowany dostęp do wszystkich treści, bez inwazyjnych reklam.

  Komentarze (11)

  Dodaj komentarz
  Wszystkie komentarze (11) forum.poranny.pl

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Poranny.pl poleca

  Wideo