Piłka ręczna. MOKS padł w końcówce

(kw)
Mecz Słonecznego Stoku z Pabiksem był bardo ztwardy
Mecz Słonecznego Stoku z Pabiksem był bardo ztwardy Anatol Chomicz
MOKS Słoneczny Stok Białystok doznał kolejnej drugoligowej porażki. U siebie drużyna Andrzeja Nocnego uległa 26:28 Pabiksowi Pabianice.

- Meliśmy wielką szansę na remis. W ostatniej minucie, przegrywając 26:27 wyprowadzaliśmy akcję. Szczepan Zyskowski niefrasobliwie podawał piłkę, a ta trafiła do rąk zawodnika gości, który wykonał szybką kontrę zakończoną bramką. I tak, zamiast remisu przegraliśmy dwoma trafieniami - opowiada Nocny.

Pewnym usprawiedliwieniem porażki białostoczan jest kontuzja najlepszego strzelca Słonecznych - Przemysława Borsuka. Lider MOKS doznał urazu w pierwszej połowie i musiał opuścić parkiet.

WYNIKI 13. KOLEJKI

MOKS Słoneczny Stok Białystok - Pabiks Pabianice 26:28 (13:14).
MOKS: Kiedysz, Maksimowicz - Zyskowski - 5 bramek, Borsuk - 5, Dowgiert - 4, Czeremcha - 3, Tekień - 3, Jadczak - 3, Dziemiach - 2, Myśliwiec - 1, Stec, Olech, Rutkowski, Bojaryn, Kamiński, Jaskurzyński.

Kasztelan Sierpc - KPR Legionowo 22:37, Trójka Ostrołęka - Politechnika II Radom 10:0 (vo), AZS UMCS Lublin - AZS UW II Warszawa 30:33, AZS UŁ Łódź - Włókniarz Konstantynów Łódzki 30:21.