Nasza Loteria

Piękni i Młodzi. Wojna trwa czyli Magda Narożna vs Dawid Narożny. Pełne nagranie z bójki w Zakopanem hula w sieci (zdjęcia, wideo)

red.
Teraz na Facebooku udostępniono całe nagranie z bójki zespołu Piękni i Młodzi. Widać na nim jak Magda Narożna siedzi przy stole pijąc alkohol, a były partner kobiety wypytuje się gdzie jest jego dziecko. Kliknij dalej
Teraz na Facebooku udostępniono całe nagranie z bójki zespołu Piękni i Młodzi. Widać na nim jak Magda Narożna siedzi przy stole pijąc alkohol, a były partner kobiety wypytuje się gdzie jest jego dziecko. Kliknij dalej Sławomir Kowalski
Zespół disco polo Piękni i Młodzi od początku 2020 roku nie schodzi z czołówek portali internetowych. Bójka pomiędzy chłopakiem Magdy Narożnej a partnerką Dawida Narożnego podzieliła fanów zespołu. Wojna pomiędzy Magdą Narożną a Dawidem Narożnym trwa.
od 7 lat
Wideo

Kiermasz bożonarodzeniowy w Raciążku

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Dołącz do nas na X!

Codziennie informujemy o ciekawostkach i aktualnych wydarzeniach.

Obserwuj nas na X!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera

Komentarze 19

Komentowanie artykułów jest możliwe wyłącznie dla zalogowanych Użytkowników. Cenimy wolność słowa i nieskrępowane dyskusje, ale serdecznie prosimy o przestrzeganie kultury osobistej, dobrych obyczajów i reguł prawa. Wszelkie wpisy, które nie są zgodne ze standardami, proszę zgłaszać do moderacji. Zaloguj się lub załóż konto

Nie hejtuj, pisz kulturalne i zgodne z prawem komentarze! Jeśli widzisz niestosowny wpis - kliknij „zgłoś nadużycie”.

Podaj powód zgłoszenia

G
Gość

Zasrani i zarzygani chyba raczej

G
Gość

kopulacja trwa

G
Gość

Nie warto o tym pisać.

G
Gość
11 stycznia, 14:26, podlaskie

Trafiona, zatopiona!!!:-)

W
Wierny fan porannego :-P

No co wy ludzie powariowaliście z tymi komentarzami??? Przecież .....Ona jest taka cudowna. Niewinna i słodka. :-P

G
Gość

Prosta laska ze słomą w butach zarobiła troche kasy i już straciła mózgownicę. Gwiazda Kurskiego, poziom zbiornika na gnojowicę.

G
Gość

A cóż to za media, które podnoszą ten slams na salony

G
Gość
11 stycznia, 23:06, Gość:

Opuchnięta jak menelica

Ryj ma jak bum z meliny :P

G
Gość

Zabierzecie tę brzydką przepita gębę Narożnej. Naprawdę sa ciekawsze tematy niż życie tej idiotki.

G
Gość

Magda to patologia

G
Gość

Zachowanie jak z rynsztoka,ale ...to się nie liczy w tym środowisku,ważne by się mówiło i karawana idzie dalej. Oto dzisiejsi celebryci-buraki.

G
Gość

Opuchnięta jak menelica

G
Gość

Ta Magda [wulgaryzm] to jak żul na tym filmie wygląda. Juz nie mowie ze wygląda jak chłop i pierwsza sie rzucila z łapami a potem jej ten typek z ryjem jak by downa miał z fryzurą pedzia pannie wywalil lisia. No zabije jak spotkam...

G
Gość

To jednak ona i ten wytatuowany dzban dali popis chamstwa i buractwa. Dziecko w pokoju a madka wódę wali z przyjacielem, który ledwo chodzi w tych laczkach. Totalne upodlenie!

G
Gość

Ale wychylać chyba lubi bo na filmiku morda zapuchnięta. Te wszystkie gwiazdy umyć i bez makijażu pokazać.

Wróć na poranny.pl Kurier Poranny