MKTG SR - pasek na kartach artykułów

Oto Kobieca Twarz Województwa Podlaskiego 2024. Zobacz zdjęcia i wideo z Forum Kobiecości

Agata Sawczenko
Wideo
emisja bez ograniczeń wiekowych
Julia Szulewska, Ilona Pietrzak i Sylwia Mościńska to zwyciężczynie naszej akcji „Kobieca Twarz Regionu”. Podczas Forum Kobiecości nie tylko wybraliśmy laureatki, ale też zaproponowaliśmy spotkania z ciekawymi gośćmi

Kobieca Twarz Województwa Podlaskiego to cykliczna akcja „Kuriera Porannego” i „Gazety Współczesnej”, gdzie nagradzamy mieszkanki województwa podlaskiego – ciekawe, inspirujące, świadome własnej wartości, ale jednocześnie pełne szacunku do innych.

Kobieca Twarz Województwa Podlaskiego. Rozpoczęliśmy 8 marca

Plebiscyt Kobieca Twarz województwa podlaskiego rozpoczął się w dniu święta Kobiet, 8 marca, kiedy to w wielkiej galerii zaprezentowaliśmy panie, które przesłały swoje zdjęcia.

W trakcie głosowania, osobno w każdym mieście i powiecie, czytelnicy „Gazety Współczesnej” i „Kuriera Porannego” wyłonili laureatki w trzech kategoriach pokoleniowych:

  • Córki,
  • Matki,
  • Kobiety dojrzałe.

Do finału ogólnopolskiego awansowało 10 pań z każdej kategorii pokoleniowej, które zdobyły najwięcej głosów w województwie.

Laureatki akcji Kobieca Twarz Regionu

Natomiast podczas Forum Kobiecości, na które zaprosiliśmy kandydatki do „Lawendowego Zakątka”, odbył się casting, w którym wzięło udział po 10 laureatek z miast i powiatów z każdej z kategorii, które zdobyły najwięcej głosów w województwie. Jury wybrało główne zwyciężczynie. Julia Szulewska w kategorii Córki doceniona została za odwagę w dążeniu do swoich celów, dojrzałość połączoną z radością życia. Ilona Pietrzak to zwyciężczyni kategorii Matka. Jury doceniło jej wytrwałość, otwartość, miłość do siebie i świata oraz poczucie własnej wartości. Kobiecą Twarzą Regionu w kategorii Kobieta Dojrzała została z kolei Sylwia Mościńska.

– Za czerpanie radości z życia i przyjmowania lekcji pokory każdego dnia, za świadomość tego, co w życiu ważne – uzasadniał tę decyzję Tomasz Dworzańczyk, p.o. redaktora naczelnego „Gazety Współczesnej” i „Kuriera Porannego”, a jednocześnie przewodniczący jury.

Forum Kobiecości to inspirujące spotkania

Ale Forum Kobiecości w Lawendowym Zakątku to nie tylko nagrody, ale i inspirujące spotkania. Panie poznały się nawzajem, miały też możliwość wysłuchania ciekawych wykładów. Beata Polecka trener zdrowia, dietetyk, fizjoterapeuta, opowiedziała, jak być bliżej siebie i bliżej piękna oraz o naturalnych sekretach kobiecości, Wioletta Kujawa-Brzezińska superwizor, psychoterapeutka oraz Artur Brzeziński psychoterapeuta, seksuolog poprowadzili warsztaty ”O opłacalności bycia sobą, czyli ekonomia poczucia wartości”, Barbara Piekut, projektantka mody, poruszyła temat: „Czuję się tak, jak wyglądam”, Dorota Lange, charakteryzatorka, wizażystka pracująca no co dzień z lustrem, opowiedziała, jak widzimy swoje odbicie w lustrze, nie dostrzegając prawdziwej siebie. O swoich pasjach opowiedziała Joanna Matwiejuk, malarka, stolarz z zamiłowania, a Aneta Lempart Ostrysz, psychoterapeutka, specjalistka terapii uzależnień, instruktor orientacji przestrzennej, założycielka Gabinetu Psychoterapii „JesteśMy”, radziła, jak „Odetchnąć i pozwolić być sobą”.

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Dołącz do nas na X!

Codziennie informujemy o ciekawostkach i aktualnych wydarzeniach.

Obserwuj nas na X!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera
Wróć na poranny.pl Kurier Poranny