Osobowość Roku 2018. WIELKI FINAŁ TRWA! Kto otrzyma...

  Osobowość Roku 2018. WIELKI FINAŁ TRWA! Kto otrzyma prestiżowy tytuł? Głosuj!

  Akcja specjalna Osobowość Roku 2018

  Aktualizacja:

  Osobowość Roku 2018. WIELKI FINAŁ TRWA! Kto otrzyma prestiżowy tytuł? Głosuj!
  Trwa tegoroczna edycja akcji, w której głosami mieszkańców naszego regionu zostaną przyznane prestiżowe tytuły OSOBOWOŚĆ ROKU 2018. W tym roku akcja jest prowadzona wspólnie przez "Kurier Poranny" i "Gazetę Współczesną". Kandydatów do wyróżnień nominowała redakcyjna kapituła pod przewodnictwem redaktora naczelnego, która wzięła pod uwagę także propozycje nominacji zgłoszone przez naszych Czytelników.
  Osobowość Roku 2018. WIELKI FINAŁ TRWA! Kto otrzyma prestiżowy tytuł? Głosuj!

  Zobacz finalistów i wyniki głosowania w finale wojewódzkim
  Wybierz kategorię - KLIKNIJ i GŁOSUJ:

  Kultura
  Działalność społeczna i charytatywna
  Samorządność i społeczność lokalna
  Biznes


  Zobacz wyniki etapu powiatowego

  Kultura
  Działalność społeczna i charytatywna
  Samorządność i społeczność lokalna
  Biznes


  We środę 23 stycznia, wydaliśmy specjalny dodatek ze wszystkimi nominowanymi do prestiżowego tytułu Osobowości Roku 2018 Kuriera Porannego i Gazety Współczesnej. KLIKNIJ na zdjęcie poniżej i obejrzyj dodatek.  Sprawdź, kogo nominowali zeszłoroczni laureaci plebiscytu - Dariusz Budrowski (zwycięzca w kategorii Samorządność i Społeczność Lokalna) i Cezary Chwicewski (zwycięzca w kategorii Kultura).
  Noworoczny czas to okres podsumowań i rankingów. Od piątku, 11 stycznia mieszkańcy naszego województwa oddają swoje głosy w wielkim plebiscycie Osobowość Roku wybierając osoby, które w mijającym, 2018 roku, wyróżniły się szczególnymi działaniami w różnych dziedzinach, osiągnęły sukcesy i znacząco zasłużyły się dla lokalnej społeczności.

  Głosowanie prowadzone jest w czterech kategoriach: kultura, działalność społeczna i charytatywna, samorządność i społeczność lokalna oraz biznes. Laureaci zostaną wybrani osobno w Białymstoku, Łomży i Suwałkach oraz w każdym powiecie województwa podlaskiego.

  Nominacje naszych dziennikarzy

  Kandydatów do zaszczytnego tytułu nominuje redakcyjna kapituła pod przewodnictwem redaktora naczelnego "Gazety Współczesnej" i "Kuriera Porannego".
  - Już od początku grudnia nasi dziennikarze, którzy codziennie opisują życie w miastach i powiatach województwa, dokonują przeglądu swoich publikacji z całego roku - mówi Jarosław Jabłoński, redaktor naczelny "Gazety Współczesnej" i "Kuriera Porannego". - Przygotowują swoje propozycje nominacji. Przyjmujemy też zgłoszenia od Czytelników, które kapituła weźmie pod uwagę udzielając nominacji.

  - Ten plebiscyt bezpośrednio nawiązuje do misji naszej gazety – dodaje Jarosław Jabłoński, redaktor naczelny "Gazety Współczesnej" i "Kuriera Porannego". – Prezentowanie na łamach i w internecie osób zaangażowanych w życie lokalnych społeczności to nasz dziennikarski obowiązek.

  Laureatów wybiorą Czytelnicy

  Głosowanie w pierwszym etapie plebiscytu rozpoczęło się w piątek, 11 stycznia i trwało do piątku, 8 lutego 2019 r. do godz. 19. We środę, 23 stycznia do "Gazety Współczesnej" i "Kuriera Porannego" dołączyliśmy specjalne dodatki, w których przedstawiliśmy wszystkich nominowanych wraz z uzasadnieniami nominacji.

  Laureaci w każdej kategorii, w każdym mieście i powiecie, zdobędą tytuły Osobowości Roku 2018 w swoim mieście lub powiecie. Dodatkowo wezmą oni udział w wojewódzkim finale, w którym w każdej kategorii plebiscytu zostaną przyznane tytuły Osobowości Roku 2018 Województwa Podlaskiego. Awansując do finału laureaci z miast i powiatów zachowają zdobyte głosy.

  Głosowanie w finale rozpoczęło się we wtorek, 12 lutego o godz. 12.00 i potrwa do piątku, 22 lutego do godz. 19.00 br. Na zwycięzców czekają dodatkowe statuetki i dyplomy oraz nagrody - dwuosobowe zaproszenia na pobyty w luksusowych hotelach ze SPA oraz zaproszenia na kolację.

  Nagrody


  Etap powiatowy


  Kandydaci z każdej kategorii, którzy w swoim powiecie zajmą I. miejsce, otrzymają:
  - tytuł Osobowości Roku 2018 w swoim powiecie, w swojej kategorii
  - statuetkę Osobowości Roku 2018
  - pamiątkowy dyplom
  - zaproszenie na uroczystą Galę plebiscytu, która odbędzie się na początku marca
  - awans do etapu wojewódzkiego z zachowaniem głosów zdobytych na etapie powiatowym

  Etap wojewódzki


  Laureaci I. miejsca z każdej kategorii, otrzymają:
  - tytuł Osobowości Roku 2018 województwa podlaskiego w swojej kategorii
  - statuetkę Osobowości Roku 2018
  - pamiątkowy dyplom
  - zaproszenie dla 2 osób na weekendowy pobyt w hotelu Lipowy Most z wyżywieniem, dostępem do Strefy Wellness i bezpłatnym parkingiem
  - zaproszenie na uroczystą Galę plebiscytu, która odbędzie się na początku marca  Laureaci II. miejsca z każdej kategorii, otrzymają:
  - statuetkę Osobowości Roku 2018
  - pamiątkowy dyplom
  - zaproszenie dla 2 osób na weekendowy pobyt w Hotelu Białowieskim z wyżywieniem i nieograniczonym dostępem do kompleksu basenowego
  - zaproszenie na uroczystą Galę plebiscytu, która odbędzie się na początku marca  Laureaci III. miejsca z każdej kategorii, otrzymają:
  - statuetkę Osobowości Roku 2018
  - pamiątkowy dyplom
  - zaproszenie dla 2 osób na kolację w restauracji Wielki Gatsby
  - zaproszenie na uroczystą Galę plebiscytu, która odbędzie się na początku marca


  Uroczysta gala plebiscytu

  Na początku marca odbędzie się uroczysta gala plebiscytu, podczas której laureaci ze wszystkich miast i powiatów, odbiorą piękne statuetki, dyplomy i nagrody.

  Zobacz relację z gali
  plebiscytu Osobowość Roku 2017


  Kilka dni później do "Gazety Współczesnej" i "Kuriera Porannego" zostanie dołączony specjalny dodatek prezentujący wszystkich laureatów w każdej kategorii, z każdego miasta i powiatu. Znajdzie się w nim także obszerna relacja z uroczystej gali plebiscytu.

  KLIKNIJ na okładkę i zobacz
  dodatek z poprzedniej edycji plebiscytu  Informacji o akcji udziela
  Paulina Stefańczuk
  tel. +48 695 308 983 (w godz. 9-16)
  e-mail: paulina.stefanczuk@polskapress.pl

  Regulamin plebiscytu

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Poranny.pl poleca

  Wideo