Olimpia Zambrów - Ruch Wysokie Mazowieckie 1:1 (zdjęcia, wideo)

(ted)
Olimpia Zambrów - Ruch Wysokie Mazowieckie 1:1
Olimpia Zambrów - Ruch Wysokie Mazowieckie 1:1 Fot. Wojciech Oksztol
Drugoligowy Ruch Wysokie Mazowieckie zremisował w sparingu z wiceliderem III ligi Olimpią Zambrów 1:1. Obie bramki padły po przerwie.

Spotkanie było bardzo wyrównane i wydaje mi się, że nie było widać różnicy klasy rozgrywkowej, jaka dzieli oba zespoły - mówi Krzysztof Zalewski, prowadzący z Wojciechem Kobeszko ekipę z Zambrowa.

Jako pierwsi zaatakowali Mleczni, którzy już w 4. minucie mogli objąć prowadzenie. Indywidualną akcją popisał się Michał Fidziukiewicz, który minął dwóch rywali, ale z jego strzałem poradził sobie golkiper Olimpii. Zambrowianie natychmiast odpowiedzieli akcją Kobeszki, który będąc sam na sam z Rafałem Rakowieckim trafił w słupek.

Po kwadransie wyrównanej gry lekką przewagę osiągnęli trzecioligowcy, którzy stosując pressing częściej byli przy piłce i co za tym idzie stwarzali groźniejsze sytuacje.

Popłoch w szeregach rywali siali szczególnie Mariusz Dzienis i Bartłomiej Dołubizna, którzy zdominowali drugą linię. Po akcjach tych dwóch zawodników bliski strzelenia gola był m.in. Michał Świderski i tuż przed przerwą ponownie Kobeszko.

W drugiej połowie w końcu padły bramki. Najpierw prowadzenie dla Mlecznych uzyskał w 60. minucie uderzeniem z woleja Łukasz Jegliński. Niedługo później wyrównał wprowadzony po przerwie Tomasz Dzierzgowski, kończąc dwójkową akcję Kobeszki z Dzienisem.

Olimpia Zambrów - Ruch Wysokie Mazowieckie 1:1 (0:0). Bramki: 0:1 - Jegliński (60), 1:1 - Dzierzgowski (70).

Olimpia: Bebłowski - Sawicki (46. Olszewski), Piłatowski, Korzątkowski (60. Król), Jurczuk (80. Perkowski), Świderski (65. Trzaska), Modzelewski (46. Kuczałek), Dołubizna, Dzienis, Kobeszko (80. Jaworowski), Kamkins (46. Dzierzgowski).

Ruch: Rakowiecki - Bartkiewicz (60. Galiński), Urban, Kołłątaj, Drągowski (60. Wiech), Ambrożewicz (46. Oświęcimka), Speichler, Kułkiewicz, Kołodziejczyk (60. Trzaskalski), Jegliński, Fidziukiewicz (70. Faszczewski).