Radny Koalicji Obywatelskiej Marcin Moskwa chce, abyśmy jeździli szybciej obwodówką. Bo i tak mało kto jeździ tam z przepisową prędkością.
Ta trasa służy policji do łupienia kierowców! Czas z tym skończyć - denerwuje się Marcin Moskwa. - Ostatnio próbowałem tamtędy przejechać z przepisową prędkością 70 km/h. Nie da się! Wszyscy mnie wyprzedzali. Nawet trąbili!
Napisał do władz interpelację, w której prosi, by na trasie generalskiej podwyższyć prędkość do 100 km/h.
- Nie jestem przekonany. Radny powinien najpierw zapytać policję - komentuje Henryk Dębowski z PiS.
Sierżant Izabela Kłosowska z komendy wojewódzkiej mówi, że policja nie jest ani za, ani przeciw. - Dopiero po wprowadzeniu ograniczenia do 100 km/h moglibyśmy porównać liczbę wypadków i kolizji z obecną.
Prezydent Tadeusz Truskolaski jest przeciw. Choć przyznaje, że zastanawiał się nad zmianą ograniczenia prędkości do 80 km/h to przekonano go jednak, że może to znacznie obniżyć bezpieczeństwo.
TRASA GENERALSKA W BIAŁYMSTOKU DO POPRAWKI. PRZEZ ZJAZD NA AUGUSTÓW
Gmina Gidle. Strażacy z OSP Pławno mają "nowy" samochód... z...
Wypadek na Trasie generalskiej. Na obwodnicy utworzył się gigantyczny korek [ZDJĘCIA]
Trasa Generalska: przebudowa rozpoczęta. Strategiczne skrzyżowanie bez świateł. (wideo)
Wypadek na Kleeberga. Samochód osobowy wbił się w naczepę TIR-a. Trasa generalska zakorkowana









