OFFROAD Białystok na Mistrzostwach Polski w Motocrossie (zdjęcia)

OPRAC.: (adek)
OFFROAD Białystok na Mistrzostwach Polski w Motocrossie
OFFROAD Białystok na Mistrzostwach Polski w Motocrossie OFFROAD Białystok
Ogromna niespodziankę zafundowała zawodnikom startującym w 1 odsłonie Mistrzostw Polski w Motocrossie pogoda. Tor w Kowali, na którym rozgrywane były zawody przez cały weekend pokryty był śniegiem. Temperatura z pewnością nie ułatwiła zadania kierowcom.

W klasie MX 85 wystartował reprezentujący OFFROAD Białystok Kacper Bereziecki, który w treningu kwalifikacyjnym uplasował się na 15 pozycji. Kierowca zespołu 1DB Racing Team wyścigi finałowe kończył na 9 pozycji w stawce 22 zawodników.

- Warto wspomnieć o sukcesie zespołu trenera naszego klubu Damiana Bykowskiego, którego podopieczny Kuba Pućkowski oba wyścigi finałowe kończył na 1 pozycji i tym samym wygrał 1 rundę Mistrzostw Polski - mówi Łukasz Iwaniuk z OFFROAD Białystok.

Damian Bykowski jadący w klasie MX OPEN czasówkę podsumował 3 pozycją, wyścigi kończył na 5 i 4 miejscu. Generalka rundy to 4 lokata w stawce 16 kierowców. W klasyfikacji zespołowej trzyosobowa ekipa 1DB Racing Team zajęła 2 miejsce.