Bursztynowe Trofea 2018

Swoje umiejętności prezentowali podczas konkursów organizowanych przez Zespole Szkół Kreowania Wizerunku w Gdańsku (ul. Dąbrowszczaków 35). Tematem tegorocznego konkursu był „Bursztynowy rajski ptak”. Ich prace były zachwycające!

W trzech konkursach: XIV Ogólnopolskim Konkursie Młodych Talentów Fryzjerskich o „Bursztynowy Grzebień”, XIII Ogólnopolskim Konkursie Makijażu o „Bursztynową Pomadkę” oraz VII Ogólnopolskim Konkursie na Najlepszego Kreatora Mody o „Bursztynową Igłę” startowała niemal setka uczniów.

- Wszystkie trzy kategorie nawiązują do zawodów, w których kształcimy w naszej szkole. Pomysł zorganizowania tego konkursu zrodził się 14 lat temu - na samym początku był to tylko konkurs fryzjerski, potem pojawił się też konkurs makijażu i konkurs odzieżowy. Chodzi nam oczywiście o wyłowienie największych talentów wśród uczniów z całej Polski, nagrodzenie najlepszych, ale również o działanie na rzecz rozwoju szkolnictwa branżowego i zawodowego – mówi Iwona Wirkus-Romanowska, dyrektor Zespołu Szkół Kreowania Wizerunku.

KTO ZWYCIĘŻYŁ? Publikujemy listę nagrodzonych:

WYNIKI KONKURSU

POLECAMY NA STRONIE KOBIET: