Nr 21 już strzelił. Tomasz Frankowski pokonał bramkę Lecha Poznań. Jezierski poprawił. 2:1.

(dor)
Tomasz Frankowski strzelił bramkę w meczu Jagiellonia - Lech Poznań.
Tomasz Frankowski strzelił bramkę w meczu Jagiellonia - Lech Poznań. Fot. Wojciech Wojtkielewicz
W 11 minucie spotkania Jagiellonia Białystok - Lech Poznań Tomasz Frankowski strzelił gola dla Jagi. Trwa mecz na stadionie Hetmana.

Po podaniu Pawła Zawistowskiego Tomasz Frankowski strzelił w 11 minucie bramkę dla Jagiellonii. W 21 minucie drugą bramkę zdobył Remigiusz Jezierski. Ale mecz trwa dalej. Już jest 2:1. Trzymamy kciuki. Po meczu zapraszamy na wywiady z zawodnikami w sekcji wideo.