Zobacz galerię

Dziękuję moim klientom i fanom, którzy trzymali za mnie kciuki i oddawali głosy - mówi Beata Polecka, zwyciężczyni w kategorii Dietetyk Roku 2018. - Cieszę się, że dietetyka jest zauważana, bo oprócz piękna zewnętrznego, o które dbają wizażyści i styliści, ważne jest też to, co tworzymy od wewnątrz. Jedzenie ma znaczenie! - podkreśla.

Zobacz też: Mistrzowie Smaku 2018. Uhonorowaliśmy zwycięzców plebiscytu podczas gali w Wyższej Szkole Finansów i Zarządzania [ZDJĘCIA, WIDEO]

Do Plebiscytu Mistrzowie Urody 2018, zgłosiło się prawie tysiąc kandydatów. Spośród nich, głosami Czytelników „Kuriera Porannego” i „Gazety Współczesnej”, zostali wyłonieni najlepsi z najlepszych w kategoriach: Fryzjer, Kosmetyczka, Stylistka Paznokci, Salon Fryzjerski, Studio Urody, Dietetyk, Masażysta, Wizażysta, SPA i Klub Fitness Roku. To za sprawą tych ludzi i miejsc, możemy zadbać o nasz wygląd, samopoczucie, a także nasze zdrowie.

Nagrodziliśmy ich pamiątkowymi dyplomami oraz kwiatami podczas uroczystej gali, która odbyła się wczoraj w restauracji Centrum Astoria.

Zwycięzcy kategorii wojewódzkich zostali również uhonorowani podczas targów BEAUTY DAYS, czyli jednej z największych imprez targowych w Polsce. Odbyły się one między 21 a 23 września w Ptak Warsaw Expo w Warszawie.

- Własny salon prowadzę dopiero od roku, także pierwsze miejsce w plebiscycie to naprawdę bardzo duże wyróżnienie - wskazuje Magdalena Szkiruć, zwyciężczyni w kategorii Stylistka Paznokci Roku 2018. - Wygrana pokazuje, że warto było pracować po dwanaście godzin, a nawet w niedzielę, by naprawić klientce paznokieć. Będę się dalej rozwijać i dokładać starań, aby panie wychodziły ode mnie zawsze zadowolone - dodaje z uśmiechem.

Relację z uroczystości, a także prezentacje laureatów plebiscytu opublikujemy w „Kurierze Porannym” i „Gazecie Współczesnej” już 10 października.