MEMY po meczu Polska-Estonia. Internauci reagują na wygrany mecz Polaków. Awans na wesoło - zabawne obrazki z sieci

OPRAC.: PL
21.03.2024
21.03.2024 Internet "Y"
Wczoraj (21.03) reprezentacja Polski w piłce nożnej rozegrała barażowe spotkanie z kadrą Estonii. Po wygranej 5:1 biało-czerwonych czeka spotkanie z Walią, którego stawką jest przepustka do mistrzostw Europy. Jak zwykle po meczu pojawiło się sporo MEMÓW komentujących spotkanie w zabawny i przenikliwy sposób. Zobacz z czego śmieją się internauci!

Wysoka wygrana reprezentacji Polski

Polscy piłkarze na tle słabszego rywala zaprezentowała się całkiem nieźle, a wynik (5:1) wygląda jeszcze lepiej niż gra podopiecznych Michała Probierza. Na boisku dwoił się i troił Nicola Zalewski, ale to Przemysław Frankowski w 22 minucie otworzył wynik spotkania zdobywając ładną bramkę z pola karnego. Już po 5 minutach z boiska wyleciał Paskotsi za drugą żółtą kartkę.

Zabawne MEMY po meczu Polska-Estonia:

Najlepsze MEMY po meczu Mołdawia-Polska. Powiedzieć wstyd to za mało. Żenada, obciach, farsa. Śmiech przez łzy

Mimo przewagi jednego zawodnika nasi piłkarze do przerwy nie zdołali podwyższyć wyniku. W 5. minucie drugiej połowy zrobił to Piotr Zieliński strzałem głową (po asyście Zalewskiego). Worek z bramkami rozwiązał się w 70 minucie. Do siatki rywali trafiali kolejno:

• 70' Piotrowski J. (asysta Lewandowski R.)
  • 73' Mets K.(samobój)
  • 76' Szymański S. (asysta Zalewski N.)

Niestety w 78 minucie na skutek nieporozumienia w polu karnym naszych obrońców Vetkal zanotował honorowe trafienie dla Estończyków, co bardzo zdenerwowało Szczęsnego, który przez cały mecz był bezrobotny.

Teraz na drodze Polaków stanie Walia, która pokonała bez problemu Finlandię 4:1. Nasi zawodnicy zagrają już we wtorek (27.03) na wyjeździe. Jeśli wygrają zagrają na Mistrzostwach Europy 2024, które odbędą się w czerwcu i lipcu w Niemczech.