Mecz Cresovia Siemiatycze - Tur Bielsk Podlaski 0:2 (zdjęcia)

(jan)
Mecz Cresovia Siemiatycze - Tur Bielsk Podlaski 0:2
Mecz Cresovia Siemiatycze - Tur Bielsk Podlaski 0:2 Krzysztof Jankowski
Dwa gole Mateusza Jakubowskiego dały zwycięstwo piłkarzom Tura w ostatnim meczu sezonu. Bielszczanie wygrali w Siemiatyczach z Cresovią 2:0 (2:0).

Obie bramki padły pod koniec pierwszej połowy meczu. W 44. minucie Andrzej Lewczuk popisał się dokładnym przerzutem piłki do Łukasza Popiołka. Młody skrzydłowy wpadł w pole karne Cresovii i zagrał do Karola Kosińskiego, a ten technicznie piętą przedłużył piłkę do Jakubowskiego, któremu wystarczyło dostawić nogę, by pokonać Rafała Karolczuka.

Gospodarze nie zdążyli nacieszyć się posiadaniem piłki, gdy przegrywali już 0:2. Tur szybko odebrał im ją po wznowieniu gry i rozegrał akcję, po której Jakubowski huknął z 25 metrów prosto w okienko Cresovii.