ezio,aip
LM. Sevilla - Liverpool 3:3. Grad bramek. Zobacz wszystkie gole w internecie za darmo YOUTUBE East News
Liga Mistrzów. Aż sześć bramek padło w Hiszpanii. Sevilla FC zremisowała z Liverpoolem 3:3. Zobacz wszystkie bramki w internecie na YOUTUBE.

Po 30. minutach gry było 3:0 dla Liverpoolu i wydawało się, że emocje dobiegły końca. Nic z tych rzeczy, ponieważ Wissam Ben Yedder strzelił dwie bramki i gospodarze dążyli do wyrównania. Andaluzyjczycy dopięli swego w trzeciej minucie doliczonego czasu gry za sprawą Guido Pizarro. Emocje w grupie E będą trwały do ostatniej kolejki.

Niesamowite emocje przeżyli kibice Sewilli. Ich drużyna popierwszej połowie przegrywała już z Liverpoolem 0:3. Drużyna z Andaluzji pokazała jednak wdrugiej odsłonie olbrzymią wolę walki i ambicję. W 60 minucie było już tylko 2:3, a potem sunął atak za atakiem na bramkę „The Reds”. Gospodarze zostali nagrodzeni za swoje zaangażowanie i w doliczonym czasie Guido Pizarro doprowadził do remisu!

Dogrywka 2, magazyn sportowy Kuriera Porannego i Gazety Współczesnej

To jedna z największych inwestycji w województwie podlaskim. Zobaczcie, jak powstawał Stadion Miejski w Białymstoku, na którym mecze rozgrywa Jagiellonia. Zobacz kawałek historii!

Budowa Stadionu Miejskiego w Białymstoku 2010-2015. Zobacz, ...