MKTG SR - pasek na kartach artykułów

Lekkoatletyka. Jakub Krzewina kontra Sebastian Urbaniak. Bitwa na oświadczenia!

Paweł Wiśniewski
Nie milkną echa incydentu, do jakiego doszło w Noc Sylwestrową w Kruszwicy. Strony konfliktu to dwójka lekkoatletów pochodzących z miasta Mysiej Wieży - Jakub Krzewina i Sebastian Urbaniak. Wielce prawdopodobnym powodem bójki, w której obaj panowie uczestniczyli, była ślepa, zaborcza i wręcz obsesyjna… miłość. Opamiętanie przyszło zbyt późno… Prezentujemy Państwu, oświadczenia zawodników.

Pełnomocnikiem Jakuba Krzewiny jest adwokat Piotr Walczak - wielki kibic Lecha Poznań. Jak nas z kolei poinformował rzecznik prasowy Komendanta Głównego Żandarmerii Wojskowej - ppłk Artur Karpienko, Żandarmeria Wojskowa prowadzi postępowanie przygotowawcze pod nadzorem Prokuratury Rejonowej Bydgoszcz - Południe Dział ds. Wojskowych. Ponadto Żandarmeria Wojskowa nie poszukuje żołnierza Wojska Polskiego Jakuba Krzewiny.

Oświadczenie Jakuba Krzewiny

Działając jako pełnomocnik Pana Jakuba Krzewiny informuję, że mój Mandant kategorycznie oświadcza, iż jest niewinny w sprawie zarzucanego mu rzekomego naruszenia czynności narządu ciała lub rozstroju zdrowia Pana Sebastiana Urbaniaka. Co więcej, w ocenie mojego Mandanta, to dobra osobiste Jakuba Krzewiny oraz bliskiej mu osoby, w tym prawo do prywatności oraz mir domowy, zostały naruszone przez wykraczające poza ramy porządku prawnego i dobrych obyczajów zachowanie Pana Sebastiana Urbaniaka. Wszelkie dalsze próby dyskredytowania mojego Mandanta lub naruszania jego dóbr osobistych, choćby przez podawanie za pośrednictwem mediów i portali społecznościowych niczym niepopartych twierdzeń na jego temat pozbawionych przymiotu wiarygodności i rzetelności, zobligują mojego Mandanta do podjęcia stosowanych kroków prawnych w celu dochodzenia przysługujących mu roszczeń i ochrony jego praw.
Ponadto, Pan Jakub Krzewina prosi o wstrzymanie się z oceną jego zachowania do momentu ustalenia wszelkich okoliczności niniejszej sprawy przez stosowane organy ścigania i uzyskania prawomocnego rozstrzygnięcia organu procesowego w sprawie.

Lekkoatletyka. Jakub Krzewina kontra Sebastian Urbaniak. Bitwa na oświadczenia!

Oświadczenie Sebastiana Urbaniaka

Z uwagi na pojawiające się doniesienia medialne, zawierające nieprawdziwe informacje związane z moją osobą i okolicznościami zdarzenia z dnia 31 grudnia 2022 r., a także treść ostatniego artykułu, który pojawił się bez mojej autoryzacji na łamach gazety lokalnej, i do którego także mam zastrzeżenia wskazuję, że w związku z doznanymi przeze mnie urazami obecnie trwają dalsze konsultacje i czynności medyczne, prowadzona jest diagnostyka oraz konieczna będzie rehabilitacja.
Co więcej, na chwilę obecną nie jestem w stanie udzielić informacji, czy stan mojego zdrowia pozwoli mi na powrót do uprawiania sportu w przyszłości.
Odnośnie samego zdarzenia informuję, że obecnie całą swoją uwagę kieruję na stan zdrowia oraz rekonwalescencję, a co za tym idzie - nie będę komentować innych aspektów tej sprawy.

https://www.instagram.com/p/Cm_ChiCM_TS/[instagram]https://www.instagram.com/p/Cm_ChiCM_TS/[/instagram]

emisja bez ograniczeń wiekowych
Wideo

Ślubowanie olimpijczyków - wywiad Przemysław Zamojski

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Dołącz do nas na X!

Codziennie informujemy o ciekawostkach i aktualnych wydarzeniach.

Obserwuj nas na X!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera

Materiał oryginalny: Lekkoatletyka. Jakub Krzewina kontra Sebastian Urbaniak. Bitwa na oświadczenia! - Sportowy24

Wróć na poranny.pl Kurier Poranny